Старши комисар Петър Коцин и окръжният прокурор Ваня Ненкова.

Предаде се заподозрян за убийство във Видин

48-годишен мъж е вероятният извършител на убийството преди ден във Видин. Той се е предал сам в полицията и е вече е с повдигнато обвинение. Рано сутринта в неделя 31-годишен видинчанин почина в линейката след инцидент в заведение във видинския квартал..

Мартин Хорозов ще ръководи финала на ФИБА Къп

Избраният за най-добър съдия в България за 2018 година Мартин Хорозов получи ново признание. Пловдивчанинът е в съдийската тройка на финала на турнира ФИБА Европа Къп, съобщават от БФБаскетбол. Хорозов ще ръководи мача в Германия между домакина Вюрцбург и..

18.04.19 17:02 |

Кубрат Пулев нокаутира Богдан Дину в седмия рунд

Кубрат Пулев записа 27-ма победа от 28 мача на професионалния ринг и 14-а с нокаут. Българският боксьор в тежка категория нокаутира Богдан Дину от Румъния в седмия рунд на двубоя между двамата в Коста Меса, Калифорния. Преди това срещата премина през..

24.03.19 11:36 |

Шахтьор разгроми "канарчетата" с 6:1 в последната им контрола

Ботев (Пловдив) допусна тежка загуба с 1:6 от украинския гранд Шахтьор (Донецк) в контролна среща. Попадението за „канарчетата“ реализира Лазар Марин, а първи минути с „жълто-черния“ екип записа Еберт Кардосо. В 34-ата минута украинците осъществиха..

04.02.19 13:02 |

Жалба срещу продажба на наследствена земя от Община Видин

"Кражбата на наследената от дядо ми собственост е емоционално свързана с целия ни род. Доведе до настъпили недобри вече взаимоотношения между роднини. Очаквам възстановяване, справедливост, а загубените от рента хиляди левове да бъдат нашата помощ за..

29.01.19 14:49 | Региони

Васил Гърков поема юношите на Локо до 17 години

Юношеският отбор на Локомотив (Пловдив) до 17 години ще има нов треньор. Наставник на тима, който се състезава в Елитната група U17, ще бъде Васил Гърков, съобщиха от клуба. Той заменя на поста досегашния треньор Кириякос Георгиу. Васил Гърков се завръща в..

18.12.18 16:57 |

България победи и Исландия за Купа Дейвис

България разгроми с 3:0 победи Исландия и записа втори убедителен успех в Група III за Купа Дейвис в зона Европа. Мачовете се провеждат на кортовете на ТК Локомотив в Пловдив. Александър Лазов се наложи с 6:1, 6:1 над Егил Сигурдсон, а Димитър Кузманов..

05.04.18 16:39 |

Възстановка на събитията от преди 140 години направиха във Видин

Във Видин в честванията за Националния празник включиха и възстановка на събитията от преди 140 години, представена от  патриотичния клуб "Бдинци". Честванията започнаха от монумента във видинското село Иново. През януари 1878 година в района се..

03.03.18 15:46 | България

Ботев загуби с 1:3 от Лудогорец

Ботев допусна тежко поражение от шампиона Лудогорец в първия си официален мач за 2018-та година в Пловдив с 1:3. "Канарчетата" получиха ранен гол още в 5-та минута, който бе дело на Клаудио Кешеру. Веднага след гола възпитаниците на Николай Киров се..

27.02.18 19:57 |