Eмисия новини
от 15.00 часа

Pranvera astronomike po vjen

Pranvera astronomike në Bullgari fillon sot në orën 23:24 me orën lokale. Është gjithashtu dita e ekuinoksit të pranverës, njofton Instituti Kombëtar i Meteorologjisë dhe Hidrologjisë. Me rastin e ardhjes së pranverës astronomike në Stara Zagora,..

20.03.23 18:08 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна