Eмисия новини
от 22.00 часа
Ekaterina Zaharieva

Ekaterina Zaharieva: Bullgaria nuk i përkrah sanksionet ekonomike kundër Turqisë

Bullgaria nuk i përkrah sanksionet ekonomike kundër Turqisë për shkak të veprimeve ushtarake në Siri, bëri të ditur Zëvendëskryeministrja dhe Ministre e Punëve të Jashtme Ekaterina Zaharieva para Televizionit Kombëtar Bullgar. Tashmë mbi 140 mijë..

16.10.19 19:02 |

Me 2,6 milionë euro po e gjobisin Agjencinë Kombëtare të të Ardhurave për të dhënat personale të paruajtura

2,6 milionë euro është gjoba për Agjencinë Kombëtare të të Ardhurave, e parashikuar për shkak të daljes së të dhënave personale të mbi 5 milionë bullgarëve. Informatën e njoftoi përpara televizionit BTV kryetari i Komisionit për mbrojtjen e të..

29.08.19 12:09 |
Всички новини: днес | вчера