Локомотив (Пд) вкара 7 гола в контрола

Отборът на Локомотив (Пловдив) заминава на лагер в Турция.

Локомотив (Пловдив) разгроми със 7:0 Черноморец (Балчик) у дома в последната си контролна среща, преди заминаването си на лагер в турския курорт Анталия.

Бирсент Карагарен отбеляза първия гол за "черно-белите" в 10-ата минута с прецизен удар от удобна позиция. Стивън Езе покачи на 2:0 осем минути по-късно. В 27-ата минута Анте Аралица отбеляза третия гол за локомотивци след подаване на Парвиз Умарбаев.

Превъзходството на домакините продължи и през втората част. В 49-ата минута Никола Марич вкара четвъртия гол в тяхна полза. Младият талант на локомотивци на локомотивци Филип Колев отбеляза две попадения в 69-ата и 82-ата минути и резултата набъбна на 6:0. Крайното 7:0 оформи Асен Георгиев с попадението си в 89-ата минута.

Утре "смърфовете" заминават за Турция на лагер. Това бе четвъртата победа на възпитаниците на старши треньора Бруно Акрапович в контролите.