Нашият специалист Радостин Стойчев пристигна в Техеран, за да подпише договор като селекционер на иранския национален отбор по волейбол. 47-годишният треньор беше посрещнат от представители на волейболната федерация на Иран. Бившият селекционер на..

публикувано на 23.01.17 в 19:33
Жерард Деулофеу

"Милан" привлече Жерард Деулофеу от "Евертън"

Италианският футболен "Милан" привлече в състава си испанския атакуващ полузащитник Жерард Деулофеу от английския "Евертън". 22-годишният Деулофеу, който играе като дясно крило, ще бъде преотстъпен на клуба от калчото до края на сезона, като "росонерите"..

публикувано на 23.01.17 в 19:31
Николай Бодуров

Николай Бодуров подписа с "ЦСКА-София" до края на сезона

Централният защитник Николай Бодуров ще играе във футболния "ЦСКА-София" до края на сезона с опция да продължи престоя си на "Българска армия", съобщиха от клуба. Бодуров е роден на 30 май 1986 година в Благоевград. Играе на постовете централен и десен..

публикувано на 23.01.17 в 19:28
Александър Лазов

Александър Лазов спечели титлата на турнира в Анталия

Националът на България за купа "Дейвис" Александър Лазов спечели осма титла на сингъл в кариерата си и първа за сезона, след като на финала на турнира по тенис от сериите "Фючърс" в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара вчера той се наложи над..

публикувано на 23.01.17 в 18:59
Вера Асенова

Вера Асенова спечели гигантския слалом за купа "Бороспорт"

Вера Асенова спечели първия гигатски слалом по ски-алпийски дисциплини за купа "Бороспорт". Състезанието организирано от БФСки и "Бороспорт" се състоя на писта "Попангелов" в Боровец. Участие при жените взеха 23 състезателки от 6 държави. Асенова финишира..

публикувано на 23.01.17 в 18:57

"Монтана" загуби и втората си контрола в Турция

"Монтана" загуби с 1:3 от унгарския "Пакш" в контролна футболна среща в Турция. Това беше второ поражение за възпитаниците на Атанас Джамбазки на лагера в Анталия, след като в петък тимът стартира проверките с 0:1 срещу "Окжетпес" (Казахстан). Джамбазки..

публикувано на 23.01.17 в 18:44

"Локомотив" (София) замина на лагер в Сандански

Втородивизионният футболен "Локомотив" (София) замина на подготвителен лагер в Сандански. Възпитаниците на Явор Вълчинов ще се готвят в южния град до до 31 януари и  ще изиграят плануваните от треньорския екип контроли. Първата проверка ще се състои на 25..

публикувано на 23.01.17 в 18:43
Лука Модрич

Лука Модрич извън игра за 10 дни

Травмата на полузащитника на футболния "Реал" (Мадрид) Лука Модрич не е толкова сериозна и той ще бъде готов да се завърне в игра в началото на февруари, съобщава "Марка". Модрич беше заменен принудително в 78-ата минута при победата с 2:1 над "Малага" на..

публикувано на 23.01.17 в 18:41
Рикардо Родригес

"Ювентус" иска защитник на "Волфсбург"

Футболният "Ювентус" проявява интерес към защитника на германския "Волфсбург" Рикардо Родригес, съобщават италиански медии. 24-годишният швейцарски национал е вариант за заместник на Патрис Евра, който по всяка вероятност ще напусне торинския гранд още до..

публикувано на 23.01.17 в 18:40

Вдигането на тежести влиза в програмата „Спортни таланти“

Вдигането на тежести намери място в програмата „Спортни таланти“ за 2017 година. Така списъкът със състезателите, които могат да участват в конкурса вече наброява 72 спорта , това съобщи за предаването „На финала“ Елица Иванова от отдела връзки..

публикувано на 23.01.17 в 16:49

Христина Василева: Европейското е последен опит да отида на олимпиада, ако не, приключвам кариерата

След 7 години Христина Василева отново ще участва на европейско първенство по фигурно пързаляне. От лятото българката, която е майка на две деца, живее и тренира в САЩ. Най-доброто представяне на Василева е 16-о място на първенството на Стария..

публикувано на 23.01.17 в 13:29
Милош Раонич

Милош Раонич се класира за четвъртфиналите в Мелбърн

Канадецът Милош Раонич, поставен под номер 3 в основната схема, се класира за четвъртфиналите на Откритото първенство на Австралия по тенис, след като се наложи със 7:6(6), 3:6, 6:4, 6:1 над испанеца Роберто Баутиста Агут.  Раонич, който в последните..

публикувано на 23.01.17 в 13:13
Антон Огнянов

Антон Огнянов подписа договор с "Левски"

Полузащитникът Антон Огнянов подписа договор за една година с "Левски" и ще пътува с новите си съотборници за втората част от зимната подготовка в Кипър. Той има 18 мача и четири гола с екипа на "Дунав" (Русе) през есенния дял от Първа професионална лига...

публикувано на 23.01.17 в 13:09

Григор на четвъртфинал в Мелбърн

Григор Димитров се класира за четвъртфиналите в откритото първенство на Австралия по тенис, като победи Денис Истомин (Узбекистан) с 2:6, 7:6, 6:2, 6:1. Така за втори път след 2014 г. той достига тази фаза на турнира, където негов съперник ще бъде..

публикувано на 23.01.17 в 11:04

Тежка травма за играч на "Хъл" при загубата от "Челси" с 0:2

Футболистът на „Хъл“ Райън Мейсън пострада тежко на мача с „Челси“ – 0:2 в последна среща от 22-рия кръг на английската Висша лига. Полузащитникът се оказа с кръвоизлив в мозъка след фрактурата на черепа, която получи при сблъсък с Гари Кейхил в..

публикувано на 23.01.17 в 09:14

"Лион" без загуба от "Олимпик" у дома вече 9 години

„Лион“ победи 3:1 като домакин „Марсилия“ в мач от 21-вия кръг на френското първенство. Така с петия успех в последните шест мача в Лига 1 отборът на треньора Брюно Женезио се утвърди на четвъртото място с 37 точки, а има и една среща по-малко. Също..

публикувано на 23.01.17 в 08:59
Лионел Меси отново вкара гол

"Барселона" громи с 4:0 и загуби двама футболисти заради контузии

Отборът на „Барселона“ вкара 4 гола като гост на „Ейбар“ в среща от 19-ия кръг на испанското първенство. Головете вкараха Денис Суарес (31), Лионел Меси (50), Луис Суарес (68) и Неймар (90). Двама футболисти на каталунците обаче се контузиха – Серхио..

публикувано на 23.01.17 в 08:38
„Рома“ изравни клубен рекорд

"Рома" изравни клубен рекорд

С гол на Един Джеко отборът на „Рома“ победи „Каляри“ с 1:0 в мач от 21-вия кръг на италианската Серия „А“. Така тимът изравни свой клубен рекорд от 1930 г., като вече има 13 поредни победи на своя стадион. Резултати: „Ювентус“ – „Лацио“..

публикувано на 23.01.17 в 08:20
Камил Стох

Камил Стох взе 20-а победа в кариерата си

Лидерът в генералното класиране Камил Стох (Полша) записа 20-ата си победа за Световната купа по ски-скок на голямата шанца на родна земя в Закопане. Олимпийският шампион Стох триумфира в оспорваната надпревара с 287.4 точки, като първите осем се..

публикувано на 22.01.17 в 20:16
ЦСКА-София победи „Локомотив“ (Москва) с 2:1

ЦСКА тръгна с успех над „Локомотив“ (Москва)

Футболният ЦСКА-София победи „Локомотив“ (Москва) с 2:1 в първата си контрола от зимната подготовка в Испания. 18-годишният талант Тонислав Йорданов донесе победата на "червените" с майсторски гол 5 минути преди края на мача. ЦСКА започна силно..

публикувано на 22.01.17 в 19:36