Томова отпадна в Ташкент

публикувано на 22.09.18 в 11:00
Петър Занев

Петър Занев вкара гол, но "Енисей" загуби от "Урал"

Защитникът Петър Занев отбеляза гол за своя "Енисей" при загубата с 1:2 от "Урал" в мач от 8-ия кръг на руското футболно първенство. Занев вкара почетното попадение за "Енисей" в 59-а минута,  а в 73-а минута бе сменен от Саркисов. Преди това "Урал" поведе..

публикувано на 22.09.18 в 16:52
Сестри Стоеви

Загуба на сестри Стоеви в Чанчжоу /Китай/

Стефани Стоева и Габриела Стоева отпаднаха на полуфиналите на двойки жени на турнира от Световните суперсерии 1000 по бадминтон в Чанчжоу (Китай) с награден фонд 1 милион долара.    Сестрите, които са носителки на европейската титла за тази..

публикувано на 22.09.18 в 15:30
Неймар

Определиха Неймар като Ким Кардашиян на футбола

Бившият футболист на "Манчестър Сити", "Нюкясъл" и "Олимпик" Марсилия Джоуи Бартън определи звездата на "Пари Сен Жермен" Неймар като "Ким Кардашиян на футбола". Според ексцентричния бивш полузащитник, известен с "голямата" си уста, Неймар далеч не е..

публикувано на 22.09.18 в 13:16
Кики Бертенс

Холандка и австралийка на финал в Сеул

Холандката Кики Бертенс и Айла Томлянович от Австралия се класираха за финала на турнира по тенис на твърди кортове в Сеул (Република Корея) с награден фонд 250 хиляди долара. Поставената под номер 2 Бертенс елиминира третата в схемата Мария Сакари..

публикувано на 22.09.18 в 13:13
Гари Кейхил може да напусне

Национал иска да напусне "Челси"

Защитникът на "Челси" и на английския национален отбор по футбол Гари Кейхил обмисля да напусне стадион "Стамфорд Бридж" през януари. 32-годишният Кейхил не влиза в плановете на новия мениджър на лондончани Маурицио Сари и от началото на сезона не е..

публикувано на 22.09.18 в 11:14
Александър Везенков

"Олимпиакос" с Везенков с успех срещу израелци

Вицешампионът на Гърция "Олимпиакос" започна с победа с 94:93 над израелския "Апоел" Йерусалим участието си в третия международен приятелски турнир на остров Крит. За победителите 12 точки и 9 борби регистрира българският национал Александър Везенков, а..

публикувано на 22.09.18 в 11:11
Владимир Гаджев

Гаджев желан и от "Ботев" Пловдив

През следващата седмица отборът на "Ботев" (Пловдив) очаква отговор от Владимир Гаджев. Бившият национал е без отбор, след като се раздели с кипърския "Анортозис". 31-годишният полузащитник имаше покана и от "Ботев" (Враца). При това тя дойде от..

публикувано на 22.09.18 в 11:04
Наоми Осака

Плишкова и Осака на финал в Токио

Шампионката от Откритото първенство на САЩ по тенис Наоми Осака и бившата водачка в световната ранглиста Каролина Плишкова ще играят във финала на турнира "Пан Пасифик Оупън" в Токио. В полуфиналите поставената под номер 3 японка се наложи с 6:2 и 6:3..

публикувано на 22.09.18 в 10:56
Тите обяви на кой ще разчита

Лоша дисциплина вади Коща от състава на Бразилия

Селекционерът на Бразилия Тите обяви списъка си с избраници за предстоящите контролни срещи на тима със съставите на Саудитска Арабия (12 октомври) и Аржентина (16 октомври). Въпреки че е контузен, Дъглас Коща не е попаднал в списъка на Бразилия..

публикувано на 22.09.18 в 10:50
Ернесто Валверде

В "Барселона" търсят заместник на Валверде

Отборът на "Барселона" стартира убедително новия сезон в Испания, а каталунците спечелиха първите си четири мача и разбиха ПСВ "Айндховен" в първата си среща от Шампионската лига. Въпреки това нещата на „Камп Ноу“ не изглеждат наред, пише „Марка“...

публикувано на 22.09.18 в 10:42
Кевин-Принс Боатенг вкара втория гол при победата на

"Сасуоло" втори в Италия

Отборът на "Сасуоло" продължава с чудесното си представяне от началото на сезона в Серия "А", след като в първи мач от петия кръг победи с 3:1 като домакин "Емполи". С победата "Сасуоло" събра 10 точки и излезе на второ място във временното класиране, на..

публикувано на 22.09.18 в 10:27
Васко Младенов

Васко Младенов на финал в Тунис

Българинът Васко Младенов се класира за финала на двойки на турнира по тенис на твърди кортове в Монастир (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара. Младенов и представителят на домакините Анис Горбел, поставени под номер 1, се наложиха с 6:3, 5:7, 10:4..

публикувано на 22.09.18 в 07:43
Славиша Стоянович

Треньорът на "Левски": Притесняват ме пропуските

Старши-треньорът на "Левски" Славиша Стоянович бе много доволен след победата с 4:1 над "Витоша" (Бистрица) в мача от деветия кръг на Първа професионална футболна лига. С този успех "сините“ се реваншираха на феновете за загубата с 0:1 от "Локомотив"..

публикувано на 22.09.18 в 06:57
Росен Кирилов

Росен Кирилов разкри причините за загубата от "Левски"

Старши-треньорът на "Витоша" (Бистрица) Росен Кирилов бе разочарован след категоричната загуба с 1:4 от "Левски" на стадион "Георги Аспарухов" в мач от деветия кръг на Първа професионална футболна лига. “Допуснахме гол още в началото. "Левски" игра..

публикувано на 22.09.18 в 06:53
Алекс Колев е титуляр в Полша

Българин с победа в Полша

Алекс Колев и съотборниците му от "Арка" (Гдиня) спечелиха с 1:0 срещу гостуващия "Лех" (Познан) в среща от деветия кръг на полската Екстракласа. Българинът започна титуляр и бе заменен в 75-ата минута. Единственото попадение в мача реализира Янота в..

публикувано на 22.09.18 в 06:49
Играчите на

"Щутгарт" без успех в Германия

Отборът на "Щутгарт" завърши 0:0 с гостуващия "Фортуна" (Дюселдорф) в първия мач от четвъртия кръг на германската Бундеслига. Домакините имаха инициативата и владееха повече топката, но така и не успяха да намерят верния път към противниковата врата,..

публикувано на 22.09.18 в 06:46
Тодор Скримов

Тодор Скримов: С помощ от публиката трябва да бием и САЩ

Тодор Скримов бе най-резултатен с 18 точки за България при успеха с 3:0 гейма над Иран във втората фаза от световното първенство по волейбол за мъже, на което страната ни е домакин заедно с Италия. "Беше важно да играем добре. Радвам се, че успях..

публикувано на 22.09.18 в 06:42
Валентин Братоев

Повярвахме си и затова спечелихме, твърди Валентин Братоев

Една от звездите на българския национален тим по волейбол Валентин Братоев заяви, че той и съотборниците му са си повярвали във възможностите за победата с 3:0 гейма срещу Иран във втората фаза на Световното първенство за мъже, на което страната ни..

публикувано на 22.09.18 в 06:39
Пламен Константинов

Пламен Константинов: Срещу САЩ ще е по-трудно

Селекционерът на българския национален отбор по волейбол Пламен Константинов бе щастлив след победата с 3:0 гейма над Иран във втората групова фаза на Световното първенство по волейбол за мъже, на което страната ни е домакин заедно с Италия...

публикувано на 22.09.18 в 06:34
Отборът на

"Монако" с нова издънка във Франция

Отборът на "Монако" завърши 1:1 с гостуващия новак "Ним" в среща от шестия кръг на френската Лига 1 и остава без победа вече пет поредни мача във всички турнири. Гостите поведоха в 19-ата минута, когато Антони Бриансон се разписа с глава, засичайки..

публикувано на 22.09.18 в 06:29