„Бетис“ разгроми „Леванте“ с 4:0

„Бетис“ разгроми „Леванте“ за едно полувреме

„Бетис“ продължи със силното си представяне в испанското футболно първенство, след като се наложи с 4:0 над „Леванте“ в последната среща от 6-ия кръг. Всички попадения паднаха след почивката, а „Бетис“ вече е на 5-то място в класирането. В 47-ата..

публикувано на 26.09.17 в 08:17
„Арсенал“ победи „Уест Бромич“ с 2:0

„Арсенал“ с безпроблемно 2:0 над „Уест Бромич“

„Арсенал“ записа лесна домакинска победа над „Уест Бромич“ с 2:0 в последната среща от 6-ия кръг на английското футболно първенство. Александре Лаказет отбеляза и двете попадения за лондончани. Той откри резултата в 20-ата минута, а в 67-ата от..

публикувано на 26.09.17 в 07:57
Ивайло Чочев

Ивайло Чочев с две асистенции за успеха на „Палермо“

Националът Ивайло Чочев изигра много силен мач за „Палермо“, който победи с 2:1 „Про Верчели“ в мач от 6-ия кръг на италианската Серия "Б". Чочев бе на терена през целия мач и подаде за двете попадения на Илия Несторовски. Несторовски първо..

публикувано на 26.09.17 в 07:55

Христо Димитров остана четвърти в Прищина

Христо Димитров спечели четвърто място в категория до 62 килограма на европейското първенство по вдигане на тежести за кадети, което се провежда в Прищина. Българинът завърши турнира при момчетата до 15 години с двубой от 220 килограма, след като..

публикувано на 26.09.17 в 07:32

Георги Божилов и Кристиян Василев са на четвъртфинал на световното по гребане

Георги Божилов и Кристиан Василев се класираха за четвъртфиналите в дисциплината двойка скул на световното първенство по гребане в Сарасота /САЩ/. Българите завършиха втори в своята серия, като спряха хронометрите на 6: 22 :720 минути...

публикувано на 25.09.17 в 21:43

Българките играят срещу Русия последния мач от груповата фаза на европейското първенство по волейбол

Женският ни национален отбор по волейбол продължава с доброто си представяне в Баку, като спечели първия гейм срещу Русия с 25:21 точки.  Във втората част нашите момичета отстъпиха с 20:25, а в третата отново победиха с 25 на 23 точки.  Това е последният..

обновено на 25.09.17 в 16:14

Финансови санкции в "Локомотив" Пловдив след загубата от "Ботев"

Финансови санкции ще бъдат наложени на футболисти, треньори и шефове в "Локомотив" след загубата от "Ботев" с 0:3 в пловдивското дерби. Това съобщи собственикът на "черно-белия" клуб Христо Крушарски. Не обичам думата глоба, но явно на българина..

публикувано на 25.09.17 в 16:02

Капитанът на "Септември": Ако имахме публика, при 1:0 нямаше да загубим

Капитанът на футболния "Септември" Борис Галчев коментира загубата от "Лудогорец" с 1:4. Тимът на Николай Митов водеше с 1:0 до първите минути на втората част, след което шампионите демонстрираха класата си и стигнаха до трите точки. Първото..

публикувано на 25.09.17 в 15:46
Ангел Петричев

Шеф в "Лудогорец": Свикнали сме и обичаме да сме под напрежение

Свикнали сме и обичаме да сме под напрежение. Цикълът от мачове сряда - събота ни харесва, труден е, но ни харесва . Това заяви изпълнителният директор на "Лудогорец" Ангел Петричев след успеха над "Септември" с 4:1 в София. Той похвали "Левски" за..

публикувано на 25.09.17 в 15:38
проф. Татяна Янчева

Проф. Татяна Янчева: Предстои ни международният конгрес "Приложни науки в спорта"

Ръководството на Националната спортна академия "Васил Левски", в лицето на ректора проф. Пенчо Гешев и на заместник-ректора по научната дейност проф. Татяна Янчева, участва в конгрес, организиран от Асоциацията на ректорите на специализираните висши..

публикувано на 25.09.17 в 15:32
Димитър Димитров - Херо

Димитър Димитров: Започнахме лежерно срещу "Септември"

Старши треньорът на футболния "Лудогорец" Димитър Димитров изрази мнение след победата с 4:1 над "Септември", че възпитаниците му са започнали несериозно мача от десетия кръг на Първа лига. Започнахме по-лежерно и несериозно. Първото полувреме..

публикувано на 25.09.17 в 15:28
Николай Митов

Допускаме детински грешки, твърди треньорът на "Септември"

Имаме млад отбор и продължаваме да допускаме детински грешки . Това призна старши треньорът на "Септември" София Николай Митов . Неговият отбор загуби с 1:4 срещата си от 10-ия кръг на футболното ни първенство от "Лудогорец". Добро първо полувреме,..

публикувано на 25.09.17 в 15:21
„Лудогорец“

Полякът Павел Рачковски ще ръководи срещата от Лига Европа "Лудогорец" - "Хофенхайм"

34-годишният полски съдия Павел Рачковски ще ръководи втората среща от кампанията на "Лудогорец" (Разград) в Лига Европа- домакинството на германския "Хофенхайм". Срещата "Лудогорец" - "Хофенхайм" е в четвъртък от 22.05 часа на стадион "Лудогорец..

публикувано на 25.09.17 в 14:07

Светлана Кривенчева отпадна в първия кръг на квалификациите на турнира в Темпълтън

Светлана Кривенчева отпадна в първия кръг на квалификациите на турнира по тенис на твърди кортове в Темпълтън (САЩ) с награден фонд 60 хиляди долара. 43-годишната пловдивчанка загуби от новозеландката Ерин Рътлиф с 0:6, 2:6. 22-годишната Рътлиф е..

публикувано на 25.09.17 в 14:01
Фелипе Коутиньо

"Барселона" ще направи нов опит да привлече Фелипе Коутиньо

"Барселона" ще направи нов опит през зимата да привлече Фелипе Коутиньо от "Ливърпул", пише Sport.es. Англичаните отхвърлиха три оферти през това лято за бразилския плеймейкър, който остана на "Анфийлд", въпреки желанието си да премине в състава на..

публикувано на 25.09.17 в 12:22
Ангел Русев

Ангел Русев спечели бронз на Европейското първенство по вдигане на тежести за кадети

Ангел Русев спечели бронз в двубоя в категория до 56 килограма на Европейското първенство по вдигане на тежести за кадети в Прищина (Косово). Българинът завърши с 221 килограма при юношите до 17 години, след като беше едва шести в изхвърлянето с 95..

публикувано на 25.09.17 в 11:58
Виктория Томова

Виктория Томова падна с шест позиции в класацията на УТА

Виктория Томова остава най-предно класираната българска тенисистка в световната ранглиста за втора поредна седмица.   22-годишната софиянка падна с шест позиции в класацията на УТА до 155-о място с 367 точки, но остава пред дългогодишната първа..

публикувано на 25.09.17 в 11:40

Григор Димитров изравни рекордното си класиране в световната ранглиста

Григор Димитров изравни рекордното си класиране в световната ранглиста по тенис.     Димитров, който през миналата седмица не участва в турнири, запази актива си от 3575 точки, но вече е осми в класацията на АТП.   Хасковлията за първи път..

публикувано на 25.09.17 в 11:38

"Олимпик" (Марсилия) с лесен успех над "Тулуза" във Франция

"Олимпик" (Марсилия) излезе на петото място в класирането на френското футболно първенство, след домакинска победа в седмия кръг с 2:0 над "Тулуза". Марсилци имат 13 точки и изостават на 6 от лидера "Пари Сен Жермен". В герой за домакините се превърна..

публикувано на 25.09.17 в 09:06

"Фиорентина" и "Аталанта" не се победиха в Италия

"Фиорентина" и "Аталанта" завършиха 1:1 в мач от 6-ия кръг на италианското футболно първенство. Гостите от Бергамо измъкнаха точката с гол в добавеното време и с 8 точки заемат 9-о място в класирането. "Фиорентина" е 12-и със 7 точки. Мачът започна..

публикувано на 25.09.17 в 09:03