„Рали спринт Бургас 2019“ събира през уикенда елита на родния автомобилизъм

Елитът на родния автомобилизъм ще спори през уикенда за отличията на "Рали спринт Бургас 2019".  Аткрактивната надпревара, която е трети последен кръг е организирана от Българската федерация по автомобилизъм,  АСК"Вромос", с подкрепата на община Бургас...

публикувано на 22.11.19 в 14:20

Акробатите на "Черноморец" и "Нефтохимик 2011" с призови места от Държавен турнир

Призови места за акробатите от "Черноморец" на състезанието, провело се в Горна Оряховица.  Във възрастта 6-12 г. мъжката четворка Калоян Велинов, Борислав Борисов, Данаил Николов и Васил Налбантов се окичи със златен медал. При тройки жени Стеляна..

публикувано на 21.11.19 в 12:34

Фитнес зона на открито ще има в "Сарафово"

Жители на бургаския квартал "Сарафово" поискаха изграждането на фитнес зона на открито. Тя ще бъде разположена върху площ от 100 квадратни метра и по нея все още се работи. В зоната има обикновен лост за набиране на 3 различни височини, подходящ за..

публикувано на 20.11.19 в 14:59

Състезания по 7 вида спорт през уикенда

От петък до неделя в зала "Никола Станчев" предстои атрактивен турнир по ушу. Любителите на волейбола ще могат да наблюдават мача от Националната лига при мъжете между отборите на "Дея" и "Раковски". Този двубой е в петък от 18:00 часа в зала "Младост"...

публикувано на 20.11.19 в 14:54

Злато и сребро спечелиха бургаски джудисти

Злато и сребро спечелиха бургаските джудисти от силния международен турнир, който се проведе през уикенда в София. В първенството участваха над 740 състезатели от Гърция, Турция, Румъния, Сърбия, Северна Македония България и др. Златен медал спечели..

публикувано на 19.11.19 в 16:19

Успехи за бургаски акробати

Блястящо се представиха бургаските състезатели от СКА "Акро Джъмп" на националния турнир "Млад акробат". Даниел Стойчев спечели  златен медал , Антон Димитров сребърен медал, а Никол Климкина бронзов медал  в индивидуално изпълнение. В състезанието са..

публикувано на 19.11.19 в 14:28

Ватерполният „Черноморец" първи в класирането при дамите

Втори отбор на бургаския "Черноморец" оглави класирането след старта на новия сезон 2019/2020 в родната водна топка. Великолепно представяне направиха девойките до 17 г., които изненадаха шампиона "Ботев 2000" /Враца/ и вицешампиона от миналия сезон..

публикувано на 19.11.19 в 12:23

Несебърски хандбален клуб с победа на зона "Тракия"

Хандбален клуб “Петър Бабев” - Несебър спечели първия от трите турнира в “Б“ групата на зона „Тракия“. В спортна зала “Никола Станчев” - Бургас, мъжкият представителен отбор на хандбалния клуб на Несебър победи отборите на “Академик ТУ” -Пловдив с..

публикувано на 19.11.19 в 11:46

Нефтохимик стартира подготовка за мача с Локомотив София

„Шейховете“ днес проведоха първото си занятие за тази седмица, с което стартираха подготовка за мача срещу Локомотив (София). Срещата ще бъде първото официално домакинство на Нефтохимик на стадион Ефбет Арена през този сезон. Тя ще се играе тази неделя..

публикувано на 18.11.19 в 14:55

Волейболистите от „Нефтохимик" са лидери в Суперлигата с 6 победи от 6 мача

Волейболистите от "Нефтохимик 2010" са лидери във временното класиране на националната Суперлига с 6 победи от 6 мача и пълен актив от 18 точки, при геймово съотношение 18:3. На втора позиция се нарежда "Хебър" с 16 точки, а трети е "Добруджа 07" с 13..

публикувано на 18.11.19 в 14:02