Емил Гъргоров игра 30 минути при победа на Страсбург

Бившият национал Емил Гъргоров игра 30 минути при победата на своя Страсбург над Аячо с 2:0 в мач от 22-ия кръг на френската Лига 2. Българският полузащитник се появи на терена в 60-ата минута на мястото на Зенке. Гъргоров пропусна предишните две срещи на Страсбург заради травма в прасеца, но вече е напълно готов за игра. Първият гол за Страсбург реализира Арно Мейре в 13-ата минута, а Гийом Лакур в 30-ата затвърди аванса на домакините, които постигнаха шеста победа от началото на сезона и са на 14-о място с 26 точки. Бившият футболист на ЦСКА се включи добре в последния половин час и малко преди края опита страховито воле, което беше спасено от вратаря на гостите Дебес. Точно преди Гъргоров, от далечна дистанция пробва късмета си и Никола Фоверже, но отново стражът на Аячо показа класа и отби топката.