Загубихме от Белгия с 1:2

Мъжкият ни национален отбор по футбол загуби приятелската среща срещу Белгия с 1:2. Мачът се игра на стадион „Крал Бодуен”.

Голмайстор за България бе Ивелин Попов, който откри в 31-ата минута, с удар от границата на наказателното поле и рикошет в крак на бранител на домакините. За попадението асистира Георги Пеев.

Преди това Николай Михайлов, повикан в последния момент, на мястото на титулярния страж Георги Петков, спаси дузпа, отсъдена в полза на домакините още в 4-ата минута на двубоя.

В последната минута на мача Льопон се възползва от разбъркване в наказателното поле на българите и изравни, а в даденото от съдията продължение Венсан Компани направи резултата 2:1, връчвайки крайния успех на тима си.