Георги Иванов: Надиграхме "Литекс"

Старши-треньорът на футболния "Левски" Георги Иванов смята, че неговия отбор е надиграл състава на "Литекс", въпреки загубата с 0:1 в мача от 21-ия кръг за първенство в "А" група: "Надиграхме отбора на Литекс, като само в първите 20 минути не бяхме концентрирани и не стояхме близо до хората. Създадохме доста положения, особено през второто полувреме, когато контролирахме събитията. Вкараха ни обаче един гол от статично положение при което нашият вратар не успя да реагира. Важното е да създаваме голови положения, но не всеки път се получава да вкараме. Който е играл футбол, знае за какво става въпрос. Има още много мачове, така че ще се борим за титлата. Разбира се, ЦСКА води пред нас с 6 точки, но и на тях им предстоят трудни мачове. Все още не са играли с Литекс, с Черно море, с Лудогорец. Но ми хареса, че имаше себераздаване до последно. Най-важното е, че показахме характер. Мисля, че се опитахме да обърнем развоя на мача и това можеше да стане, ако бяхме вкарали поне един гол. За мене лично това е най-добрият ни мач от началото на пролетния дял като раздаване, като стремеж за победа", завърши Иванов.