"Локомотив" София победи "Бдин" с 4:1 в контрола

"Локомотив" София победи "Бдин" с 4 на 1 в контрола в Сандански. Мачът закъсня с половин час от обявения предварително час 13.00- заради юношески мач по- рано на същия изкуствен терен, съобщиха от пресклуба на "Бдин".

Първодивизионният тим откри резултата в 15- ата минута чрез автогол. Павел Петков проби по дясното крилото и стигна почти до гредата на вратата, а пасът му бе засечен от Ивайло Иванов, който прати топката в собствената си мрежа за 1:0. В 50-ата минута падна вторият гол за "Локомотив". Марчо Дафчев центрира от корнер и Костадин Велков с глава вкара за 2:0. Пет минути по- късно Даниел Пеев вкара красиво за 3:0. Той намери топката на дъгата пред наказателното поле след колективна грешка в защитата на видинчани и с прехвърлящ удар преодоля вратаря Матев.

В 69-ата минута "Бдин" успя да намали на 3:1 след гол с глава на Николай Цветков. В 79- ата минута Младен Стоев реализира четвъртия гол за "Локомотив" след лек рикушет в защитник за крайното 4:1. "Бдин" игра в състав Тодор Кючуков /46м. Христо Матев/, Цветан Зарев /46м. Ангел Цолов/, Георги Николов, Ивайло Иванов, Петър Кюмурджиев, Куатара Мамаду, Калоян Цветков/46м. Иван Мишев/, Мартин Керчев /46м. Цветослав Тодоров/, Антонио Ласков /46 м. Денис Николов/, Николай Цветков и Борислав Хазуров /46м. Георги Илиев/.
Утре- 9 февруари, видинчани ще изиграят още една контролна среща срещу тима на "Пирин" Разлог, а в събота- 11 февруари излизат и срещу "Септември" Симитли.