"Бдин" с равенство срещу "Банско" в Сандански

"Бдин" завърши 1:1 срещу "Банско" в последната си контрола от програмата на подготвителния лагер в Сандански- съобщи пресаташето на клуба Красимир Каменов.

Мартин Керчев отбеляза за 1:0 от пряк свободен удар. В 30-та минута "Банско" изравни. От щаба на "Бдин" бяха възмутени от съдийството, като обявиха, че не са отсъдени 3 чисти дузпи в тяхна полза.

"Бдин" започна в състав: Тодор Кючуков, Георги Георгиев, Цветан Зарев, Петър Кюмурджиев, Куатара Мамаду, Мартин Керчев, Иван Мишев, Николай Цветков, Борислав Хазуров и Цветослав Тодоров, а след почивката влязоха вратарят Димитър Симеонов, Ивайло Иванов, Мирослав Ризов, Антонио Ласков, Георги Илиев и Ангел Цолов.

Играчите на "Бдин" са в почивка до понеделник, когато отново ще се завърнат в Сандански. За следващия лагер са планувани поне още две контролни срещи, като съперниците се уточняват.