Разбиха младежите ни в последния мач на евроквалификациите

Снимка: Sportal.bg

Младежкият ни национален отбор по футбол беше разгромен с 1:7 от Дания в последния мач от втора група на квалификациите за европейското първенство през 2015-а година.

Единственият гол за България реализира Антон Карачанаков в началото на второто полувреме. Нашите останаха с 10 души още в 22-рата минута заради червения картон на Христофор Хубчев.

Лукас Кристенсен отбеляза два гола за скандинавците, като откри резултата в 18-ата минута и добави втори гол в 32-рата. Риза Дурмиши направи 3:0 в 36-ата, а до почивката Яник Вестергард направи 4:0. Емил Бергрен, Уфе Бех и Кенет Зохоре нанизаха още три безответни вече гола през второто полувреме във вратата на Анатоли Господинов.

Двубоят бе без значение за двата тима, тъй като датчаните завършиха като убедителен лидер в групата, а българите са четвърти и нямат шансове за класиране във финалите.