"Манчестър Юнайтед" си създаде проблеми с "Кембридж"

Четвъртодивизионният "Кембридж" и "Манчестър Юнайтед" ще преиграват мача си от четвъртия кръг в турнира за Купата на Англия. Срещата, играна на стадиона в Кембридж, завърши 0:0 за радост на играчите и привържениците на отбора от Лига 2.

"Кембридж" не отстъпваше на скъпоплатените звезди на Юнайтед и дори създаде 2-3 добри ситуации за гол пред вратаря Де Хеа. "Червените дяволи" опитаха натиск през второто полувреме, но срещнаха амбицираните домакини, готови на всичко да не загубят.

По-добрите положения Юнайтед създаде в средата на второто полувреме, когато най-напред Радамел Фалкао бе изведе сам срещу вратаря в 62-рата минута, но пропусна. Десетина минути по-късно и Робин ван Перси се озова на стрелкова позиция, но стреля в аут.

В крайна сметка "Кембридж" удържа нулевото равенство и срещата ще се преиграва на "Олд Трафорд".