Милнър носи нова победа на "Ливърпул"

Джеймс Милнър получава поздрави от съотборниците си

Джеймс Милнър вкара победен гол в дебюта си за "Ливърпул" при успеха с 2:1 в контролна среща над шампиона на Австралия в три от последните пет години "Бризбейн Роър".

Милнър, който премина на "Анфийлд" от "Манчестър Сити" със свободен трансфер този месец, участва в атаката за първия гол и сам отбеляза второто попадение за мърсисайдци в 75-а минута.

Милнър е чудесен човек и футболист на световно ниво. Той ще бъде важен играч за нас през новия сезон, коментира мениджърът на "Ливърпул" Брендън Роджърс.

Изненадващо австралийците поведоха в резултата с гол на Димитри Петратос в 17-а минута пред 50 000 зрители на "Ланг Парк". Адам Лалана изравни в 28-а минута с прецизен фалцов удар.

Джеймс Милнър донесе победата на "Ливърпул" в 75-а минута, след като мушна топката между краката на защитник на домакините и с прехвърлящ удар прати топката в мрежата.