Ивайло Чочев резерва при загуба на "Палермо"

Ивайло Чочев

Ивайло Чочев остана на пейката в първия мач на "Палермо" за 2017-а година, а сицилианците отстъпиха с 0:1 прu гостуването на "Емполи" - директен съперник за оцеляване в елита на италианското футболно първенство.

След успеха "Емполи" има 7 точки преднина на 17-а позиция, докато гостите са в зоната на изпадащите с 10. Нападателят-ветеран Масимо Макароне вкара единствения гол от дузпа в 78-ата минута. 37-годишният Макароне се появи на терена само две минути по-рано на мястото на Гуидо Марилунго и още при първото си включване в атака беше съборен.

Треньорът на "Палермо" Еуженио Корини беше изгонен от резервната скамейка в добавеното време заради протест срещу съдийско решение, като претендираше за неотсъдено нарушение за неговия отбор в наказателното поле.