ЦСКА-София разгроми македонския "Шкендия" с 8:1 в контрола

Отборът на  ЦСКА-София разгроми македонския „Шкендия“ (Тетово) с 8:1 в последната си контрола преди подновяването на шампионата в Първа лига. Преди мача на стадион „Българска армия“ пред около 1500 зрители бяха представени новите попълнения на отбора - Николай Бодуров, Фернандо Каранга, Кевин Меркадо и Кевин Кубемба.

Двубоят започна с червен картон за „Шкендия“, след като още в 5-ата минута Йесмир Бойко бе изгонен за удар без топка. В 16-ата минута за гостите вкара Ибраими. „Червените“ се развихриха за 20-ина минути през първото полувреме, като реализираха 6 гола. Рафаел Перес изравни в 25-ата минута, а след това се разписаха Александър Дюлгеров (27), новото попълнение Фернандо Каранга (33), Руи Педро (37 и 40) и Рубен Пинто (38). След почивката два гола добавиха Кирил Десподов (67) и друго ново попълнение - Кевин Меркадо (73).

През втората част в игра влязоха всички резерви - Александър Конов, Божидар Чорбаджийски, Пламен Гълъбов, Давид Симао, Кевин Меркадо, Кевин Кубемба, Румен Руменов, Кирил Десподов, Никола Колев, Александър Георгиев, Милчо Ангелов.

От звуковия файл можете да чуете какво заяви след мача треньорът Стамен Белчев.