Фернандо Торес в болница след 1:1 срещу „Ла Коруня“

Фернандо Торес

„Ла Коруня“ направи 1:1 срещу „Атлетико“ (Мадрид) в среща от 25-ия кръг на испанското футболно първенство.

Двубоят ще се запомни с тежката контузия, която получи нападателят Фернандо Торес две минути преди края на редовното време.

Нападателят на „Атлетико“ бе ударен в главата, като загуби съзнание и незабавно бе закаран в болница.

Здравословното му състояние вече е стабилизирано, но той остава в медицинското заведение.

Флорин Андоне изведе „Ла Коруня“ напред в резултата в 14-ата минута, а в 68-ата Гризман изравни.

В друг мач от кръга „Севиля“ надигра трудно с 1:0 „Атлетик“ (Билбао) и се доближи само на точка от втория във временното класиране „Реал“ (Мадрид).

Голът бе на Висенте Ибора в 14-ата минута.

Лидер продължава да бъде „Барселона“ с 57 точки, втори е „Реал“ с 56 и мач по-малко, а „Севиля“ трети с 55 точки.