Моуриньо: Трябва да спечеля награда за най-възпитан мениджър

Жозе Моуриньо

Мениджърът на английския футболен клуб "Манчестър Юнайтед" Жозе Моуриньо сподели в интервю пред "SkySports", че не може да се определи като "перфектния" наставник край тъчлинията, но определено може като най-възпитания.

Убеден съм, че мога да спечеля наградата за най-възпитан мениджър за сезона. Сериозен съм! Има толкова седмични награди - най-добро представяне за седмицата, мениджър на месеца... трябва да дават и на този, който е най-възпитан край тъчлинията. Четвъртите съдии трябва да гласуват за тази награда, каза Жозе Моуриньо. Специалния призна, че не е създавал проблеми на реферите.

Не създавам проблеми на четвъртия съдия, с изключение на червения ми картон срещу "Саутхемптън", когато стъпих на терена. Сериозен съм, готвя се. Не съм перфектен, загубих контрол само в един мач, добави Жозе Моуриньо.
Днес от 16:15 часа "Манчестър Юнайтед" гостува на "Нюкасъл" в двубой от Висшата лига.