от 07.00 часа

Черно море срещу Пирин (Разлог) за волейболната купа

Черно море (Варна) срещу Пирин (Разлог) е дербито на четвъртия кръг от турнира за Купата на България по волейбол при мъжете. Това определи жребият, който бе теглен днес, 13 декември в офиса на Българска федерация по волейбол.

В този етап на надпреварата участват и всички отбори от Суперлигата. Шестнадесет участници са разделени в осем довйки, които играят елиминационни срещи.

Съставът на Черно море вече домакинства на Пирин в мач от петия кръг на Суперлигата, като варненци взеха победа с 3:1 гейма. Сега съдбата реши да повтори срещата между двата тима, като отново, водения от Димитър Пангаров тим е домакин. Пирин пък има да си връща, като се очертава изключително интересен мач.

Ето осемте двойки за четвъртия кръг на Купата:

Дунав (Русе) - Монтана
Черно море (Варна) - Пирин (Разлог)
Левски София - Дея спорт (Бургас)
Добруджа 07 (Добрич) - Миньор (Перник)
Виктория Волей (Пловдив) - Хебър (Пазарджик)
Звездец (Горна Малина) - Нефтохимик 2010 (Бургас)
Славия/Град (Белоградчик) - Марек Юнион-Ивкони (Дупница)
Арда (Кърджали) - ЦСКА

Четвъртият кръг от Купата на България ще се проведе на 18 декември (вторник). Часовете на мачовете ще бъдат съобщени допълнително. Осемте победители играят финален турнир в Пазадржик.