Тунчев посочи какво липсва на Локомотив (Пд)

Отборът на Локомотив (Пд) бе подкрепен от феновете си на стадиона в кв. "Овча купел"
Снимка: sportal.bg

Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев заяви, че равенството 1:1 срещу Славия е реален резултат. Той изтъкна тежкия терен на стадиона в „Овча Купел“ и направи кратка равносметка преди последния мач на тима му за календарната 2021-а година.

"Може би ситуациите бяха повече през първото полувреме. Отбелязахме си по един гол. В този труден терен не успяхме да реализираме втори гол. Преди началото на мача имахме нагласата да победим. Тук играем доста трудно. Славия е добър отбор. С оглед на мача и на ситуациите, резултатът е реален. Определено така очаквахме Славия да играе. Теренът беше доста тежък. През по-голямата част от мача имаше доста единоборства. Остава ни още един мач. Доста сериозен срещу Ботев Враца. Ще направим всичко възможно да не подценим този мач. Не започнахме по най-добрия начин сезона, но успяхме да намерим нашия ритъм. Има още какво да се желае, но няма как да не съм доволен от момчетата", каза Александър Тунчев.