*0v,ld(r"Ǥ"Ǥx"Ǥ Ǥ𚴤H"Ǥ/blagoevgrad/Idei_Interesi_Biznes/broadcasts){H retu"Ǥx"Ǥ"Ǥ"Ǥ8ɤ"ǤЗдравен компасargUϣ:݌& if"Ǥ"ǤP#Ǥx"Ǥ(#Ǥ/blagoevgrad/zdraven-kompas/broadcastsUX t.srh#ǤP#Ǥ#Ǥ"Ǥ#ǤАз, Буки, Ведиdocume_71. 'ht#Ǥ#Ǥ $ǤP#ǤDcͤ$Ǥ/blagoevgrad/Az_Buki/broadcastm! 'Pa8$Ǥ $Ǥ$Ǥ#Ǥh$ǤПриемна в ефирhttpE/4^&book$Ǥ$Ǥ$Ǥ $Ǥ$Ǥ/blagoevgrad/priemna-v-efir/broadcastc냻+func%Ǥ$Ǥp%Ǥ$Ǥ@%Ǥ/var/www/html/bnr/app/BNR/View/header.html.creW ));t.%Ǥp%Ǥ%Ǥ$Ǥ%Ǥe8ce14eb45298d8e5afcb83a4c2fb06162d3a16f.inser68!; &Ǥ%ǤX&Ǥp%Ǥ0&Ǥ3312865406601367c919c09-33414459site="" class='article-page mc-1370' >
Eмисия новини
от часа
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2024 Всички права са запазени

Втори диспут по "Хоризонт": 18 партии разискват по темите – икономика, енергетика, здраве

| обновено на 14.09.22 в 14:07

Кандидати за депутати от 18 партии и коалиции, регистрирани в ЦИК, ще участват в днешния втори безплатен диспут по Програма "Хоризонт" на Българското национално радио.

Темата на сблъсъка ще е: "Енергетика, инфраструктура и газовата не/зависимост. Икономика, рецесия и подкрепа за бизнеса и потребителите. Социални политики и здравоепозване".

Диспутът ще е с продължителност 3 часа, а водещ – Юлияна Корнажева.



Партиите и кандидатите, заявили участие са:

ПП ИЗПРАВИ СЕ БЪЛГАРИЯ - Нели Димитрова, 2-ра в листата на 1 МИР Благоевград и 7-ма в листата на 23 МИР София;

ПП БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ  - Йоло Денев, който е 3-ти в листата в 6 МИР Враца и 7-ми в листата на 23 МИР София;

КП КОАЛИЦИЯ СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ (ПП Обединена социалдемокрация, ПП Политическо движение социалдемократи)  с участник Светозар Съев - 2-ри в листите - 23 МИР София и 25 МИР София;

КП БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД (ПП Свобода, ПП Партия на зелените, ПП Земеделски народен съюз) -Георги Самандов, водач на листата в 25 МИР София;

КП ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) с Владислав Панев, водач на листата - 25 МИР София;

КП ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА (ПП ВОЛТ, ПП Средна европейска класа, ПП Продължаваме промяната) - Радослав Рибарски, водач на листата в 27 МИР Стара Загора;

ПП РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО - Радко Ханджиев, водач на листата за 26 МИР София област и 2-ри в листата на 14 МИР Перник;

ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ - Красимир Манов, който е водач на листите в 16 МИР Пловдив град и 17 МИР Пловдив област;

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ с Иван Томов – 2-ри в листите на 26 МИР София област и на 29 МИР Хасково;

ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО - Михаил Михайлов, който е 3-ти в листата на 17 МИР Пловдив област;

ПП БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА с кандидат депутата си Калоян Паскалев - водач на листата в 16 МИР Пловдив град и 2-ри в листата на 17 МИР Пловдив област;

ПП МИР - Симеон Славчев, който е водач на листата в 23 МИР София;

ПП ВЪЗРАЖДАНЕ с Ангел Георгиев, водач на листата в 22 МИР Смолян и 16 МИР Пловдив град;

ПП БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД) - Найден Найденов, водач на листите - 11 МИР Ловеч и 31 МИР Ямбол;

ПП ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ с Бойко Младенов, водач на листите на 26 МИР София област и 27 МИР Стара Загора;

ПП НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА – Венцислав Ангелов, който е водач на листата в 19 МИР Русе;

ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА с Александър Гарибов, водач на листите - 14 МИР Перник и 26 МИР София област;

ПП БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД с Боян Расате, който води листите на партията в 14 МИР Перник и 25-и МИР София.


По публикацията работи: Екип БНР
Новините на БНР – във Facebook, Instagram, Viber, YouTube и Telegram.


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Горещи теми

Войната в Украйна