от 07.00 часа

Ювентус с трета победа в Серия А

Душан Влахович (с топката) се отличи с голи и асистенция за победата на Юве.

Ювентус победи с 3:0 гостуващия Болоня в среща от осмия кръг на футболното първенство на Италия.

Филип Костич вкара дебютния си гол за клуба през първото полувреме, а Душан Влахович и Аркадиуш Милик се разписаха след почивката. Милик също уцели гредата след удар с глава в края на двубоя.

Костич откри резултата в 24-ата минута след асистенция на сънародника си Душан Влахович, а в 59-ата Влахович се разписа за 2:0.

В 62-ата минута Милик оформи крайния резултат и реализира третия си гол от началото на сезона.

Това беше едва трета победа в осем мача в първенството за тима на Ювентус, който заема седмо място в класирането с 13 точки. Възпитаниците на Масимилиано Алегри посрещат Макаби (Хайфа) в сряда в двубой от Шампионската лига. Болоня е на 17-а позиция в Серия А с 6 точки.