Двубоят Берое - Арда пряко в ефира на Радио Стара Загора

Футболната среща от XI кръг на Първа професионална лига между Берое и Арда(Кърджали) ще бъде предавана пряко в ефира на Радио Стара Загора и програма "Хоризонт". Началото на двубоя е в 18:45, а мача ще може да проследите с коментара на Десислав Тенев и Живко Иванов.

Четвъртият във временното класиране Берое приема шестия Арда в поредния кръг от футболното първенство на България. Старозагорци са изправени пред предизвикателството да запишат първа победа срещу своя опонент от Кърджали. През миналия сезон Арда на два пъти нанесе поражение на "зелените". Играчите на старши треньора Димитър Димитров-Херо има какво да показват като игра на своите фенове, след не особено доброто си представяне в последните два двубоя срещу Пирин(Благоевград) за Купата на България и Етър(Велико Търново). От своя страна гостите от Кърджали са с едва една победа в последните 5 срещи.

Заради големия брой случаи на коронавирус в България срещата на стадион "Берое" в Стара Загора ще се играе пред празни трибуни. Феновете на футбола обаче имат прекрасната възможност да проследят двубоя в ефира на Радио Стара Загора и програма "Хоризонт"! Началото е в 18:45ч..

"Арда" отново победи "Берое"

"Берое" загуби за втори път през този сезон и общо четвърти в последните два сезона от "Арда". При гостуването си в Кърджали възпитаниците на Димитър Димитров загубиха с 0:1, като в самия край на мача Алиун Фал пропусна дузпа. Така "Берое" записа 0 точки..

публикувано на 17.04.21 в 21:50

"Рилски спортист" разби "Берое" и прати "зелените" срещу "Балкан"

"Берое" записа най-тежката си загуба от началото на сезона в НБЛ. Старозагорци претърпяха истинско крушение при гостуването си на "Рилски спортист" губейки със 109:67. "Зелените" бяха равностойни на първенеца в класирането единствено в първата част, която..

публикувано на 17.04.21 в 20:45

„Монтана 2003“ – „Берое Стара Загора“ 0:1 победи

В Монтана бе изиграна първата среща от финалния плейоф на женското баскетболна първенство между домакините от „Монтана 2003“ и „Берое Стара Загора“. Двубоят бе много оспорван и интересен, с обрати и завърши при резултат 76:79. След победата..

публикувано на 16.04.21 в 20:16

ФК "Мини Марица изток" ще търсят победата над тима на "Чирпан"

Съставът на ФК "Мини Марица изток" Раднево ще се опита да победи коравия тим на ФК "Чирпан" в пореден мач от първенството на четвъртото ниво на българския футбол. Срещата е от областна група, зона "Стара Загора" и ще се играе в неделя от 18 часа. "Изиграхме..

публикувано на 16.04.21 в 07:10

Домакински неуспех на „Берое“

В отложен мач от 24 кръг на първенството в НБЛ „Берое“ прие „Ямбол“ и претърпя поражение със 75:83 точки. За гостите това е втора победа в Стара Загора през този сезон. Срещата започна равностойно, а до почивката се играеше   кош за кош. На..

публикувано на 14.04.21 в 21:57

Четири отличия за малки шахматисти

С четири медала се завърнаха от участие в Държавното първенство за нечетни възрасти или Държавни индивидуални училищни първенства, представителите на старозагорския клуб „Траяна 2011“. Фабиана Костадинова извоюва златото при момичета до 11 години...

публикувано на 14.04.21 в 16:22

Два медала извоюваха борците

Със златен медал се завърна от участие в турнира „Дан Колов“ и „Никола Петров“ състезателят на старозагорския клуб „Берое“ Радослав Георгиев. Той стана първи в категория до 130 кг. в класическия стил. „Той е национал, участва в олимпийски..

публикувано на 14.04.21 в 16:10

Лекоатлетически пробег „Ямбол рън“ ще се проведе на 18 април

На 18 април, неделя, със съдействието на Община Ямбол в парк „Боровец“   ще се проведе първият лекоатлетически пробег „Ямбол рън“. Началото на събитията ще бъде поставено с пресконференция на 15 април, четвъртък, от 11:00 в сградата на..

публикувано на 14.04.21 в 10:53

„Казанлък Волей“ – „Марица“ 0:1 победи

Загуба претърпя отборът на „Казанлък Волей“ в първия двубой от финалния плейоф на женското волейболно първенство, Демакс лига. В своята зала „Багира“ казанлъчанки приеха шесткратния шампион „Марица“ и загубиха след 0:3 гейма. Домакините поведоха в..

публикувано на 12.04.21 в 21:44

Играчите на "Берое" се провалиха навръх годишнината от титлата

Футболистите на "Берое" помрачиха 35-та годишнина от титлата. На 12 април 1986 г. "Берое" стигна до златния си миг, но днес възпитаниците на Димитър Димитров записаха срамно поражение у дома с 1:2 от последния в класирането "Етър". Димитър Димитров..

публикувано на 12.04.21 в 21:20