Двубоят Берое - Арда пряко в ефира на Радио Стара Загора

Футболната среща от XI кръг на Първа професионална лига между Берое и Арда(Кърджали) ще бъде предавана пряко в ефира на Радио Стара Загора и програма "Хоризонт". Началото на двубоя е в 18:45, а мача ще може да проследите с коментара на Десислав Тенев и Живко Иванов.

Четвъртият във временното класиране Берое приема шестия Арда в поредния кръг от футболното първенство на България. Старозагорци са изправени пред предизвикателството да запишат първа победа срещу своя опонент от Кърджали. През миналия сезон Арда на два пъти нанесе поражение на "зелените". Играчите на старши треньора Димитър Димитров-Херо има какво да показват като игра на своите фенове, след не особено доброто си представяне в последните два двубоя срещу Пирин(Благоевград) за Купата на България и Етър(Велико Търново). От своя страна гостите от Кърджали са с едва една победа в последните 5 срещи.

Заради големия брой случаи на коронавирус в България срещата на стадион "Берое" в Стара Загора ще се играе пред празни трибуни. Феновете на футбола обаче имат прекрасната възможност да проследят двубоя в ефира на Радио Стара Загора и програма "Хоризонт"! Началото е в 18:45ч..

Пет отличия в свободния стил

С пет медала се завърнаха от участие в Държавното лично първенство за момчета до 15 години в Горна Оряховица представителите на клуба по борба „Берое“. Тихомир Стоянов грабна златото до 44 кг. Григор Чернаков стана първи до 75. В категория до 52..

публикувано на 20.01.21 в 15:02

Победа за волейболистките на "Берое" в първия мач за годината

Волейболистките на "Берое" започнаха по най-добрия начин 2021 г. Старозагорки победиха с убедителното 3:0 като гост столичния "Славия". В първия гейм беройки не оставиха никакъв шанс на съперника, оставяйки го едва на 14 точки. Във втория резултатът бе..

публикувано на 20.01.21 в 09:17

Победа за „Берое“ над „Ибър Рожае“

В среща от поредния, 10 кръг на баскетболната Балканска лига отборът на „Берое“ прие „Ибър Рожае“ от Черна гора и победи със 74:67. Старозагорци бяха надделели над същия съперник и при гостуването си през ноември. Въпреки, че гостите от Черна гора..

публикувано на 19.01.21 в 21:17

Насрочиха дербито за Купата на 3 март

Дерби мачът между "Левски" и "Берое" от 1/8 финалната фаза в турнира за Купата на България бе насрочен за Националния празник на България 3 март. Срещата е с начален час 18:00. Това реши Спортно-техническата комисия към БФС. Ясна е вече и програмата за..

публикувано на 19.01.21 в 17:02

"Берое" срещу "Етър" в сряда от 14 часа

В сряда (20 януари) „Берое“ ще изиграе втората си контролна среща от зимната подготовка. Съперник в нея ще бъде съставът на „Етър“ (Велико Търново). Двубоят ще започне в 14 ч. на Спортна база „Берое“. До този момент „зелено-белите“ изиграха един..

публикувано на 18.01.21 в 13:12

Убедителна победа за волейболния "Берое 2016"

Мъжкият волейболен "Берое 2016" постигна убедителна победа с 3:0 гейма над "Черно море" като гост във Варна в среща от Втората осмица в мъжката "Суперлига". Възпитаниците на Иван Тасев не оставиха никакви шансове на противника и спечелиха без проблеми и..

публикувано на 18.01.21 в 08:00

"Берое" стартира с победа в контролите

"Берое" победи с класическото 3:0 втородивизионния "Янтра" Габрово в първата си контрола за 2021 г. И трите попадения паднаха през втората част , когато в игра се появиха някои от юношите на клуба. Именно младите Тони Николов и Димитър Спасов отбелязаха..

публикувано на 16.01.21 в 16:35

"Берое" срещу "Хебър" за Купата на България по волейбол

"Берое 2016" ще играе срещу носителя на трофея "Хебър" Пазарджик в третия кръг от турнира за Купата на България по волейбол при мъжете. Това отреди тегленият днес жребий. Мачовете от тази фаза на турнира ще се играят на 26 и 27 януари. Ето и пълния..

публикувано на 15.01.21 в 13:26

Почина Тенко Стоянов

С прискърбие ви съобщаваме, че снощи почина бившият футболист на „Берое“ и двукратен балкански шампион с тима от 1968/69 г. Стоян (Тенко) Стоянов . Това съобщава официалният сайт на "Берое". Той игра като полузащитник в старозагорския клуб през 60-те..

публикувано на 15.01.21 в 10:03

Убедителен успех за "Берое" в "Балканската лига"

Баскетболистите на "Берое" постигнаха убедителен успех със 105:76 срещу северномакедонския "Куманово" в мач от "Балканската лига" по баскетбол. Така възпитаниците на Любомир Минчев записаха четвърти успех. "Берое" има и три загуби, заемайки четвърто място..

публикувано на 15.01.21 в 07:42