Мирела Демирева

Мирела Демирева се класира за финала в скока на височина

Носителката на сребърен медал от Олимпиадата в Рио де Жанейро Мирела Демирева се класира за финала в скока на височина на Игрите в Токио. Българката постигна квалификационната норма от 1.95 м при третия си опит и отново ще се бори за медал...

публикувано на 05.08.21 в 06:22

Сребърни отличия за бойци от „Атила-Берое“

Два сребърни медала извоюваха представителите на старозагорския клуб „Атила-Берое“ при участието си в Световното първенство по ММА за възрасти момчета, кадети и юноши, проведено в София. „Първенството трябваше да бъде в Турция, но заради мерките за..

публикувано на 04.08.21 в 16:12

Трети медал за България на Олимпиадата

България има своя трети медал от Олимпийските игри в Токио! Тайбе Юсеин спечели двубоя за бронзов медал в турнира по борба в категория до 62 кг. срещу рускинията Любов Овчарова. На българката бе нужна по-малко от минута, за да спечели срещата с технически..

публикувано на 04.08.21 в 15:17
Стойка Кръстева

Стойка Кръстева на олимпийски финал

Българката Стойка Кръстева продължава с победната си серия на Олимпийските игри в Токио. Боксьорката ни в категория до 51 кг. спечели с 5:0 съдийски гласа срещу японката Цукими Намики на 1/2 финал .  Кръстева спечели убедително и трите рунда и заслужено..

публикувано на 04.08.21 в 08:35

Пуснаха билетите за "Берое" - "Черно море"

ПФК „Берое“ пусна в продажба билетите за второто си домакинство от новия сезон срещу „Черно море“ (Варна). Срещата е насрочена за 7 август от 21 ч. на стадион „Берое“. Цената на билета за мача в  предварителната  продажба за всички привърженици ще бъде..

публикувано на 03.08.21 в 14:55
Снимка: beroe.bg

Страхотен обрат и нови три точки за "Берое"

"Берое" записа втора поредна победа в новия сезон на българското първенство. След като победиха с 1:0 единия новак в елита "Локомотив" София у дома, днес беройци се наложиха с 3:2 като гост над другия новак "Пирин" Благоевград. Старозагорци стигнаха до..

публикувано на 02.08.21 в 22:50

Волейболистите започнаха подготовка

Първа тренировка след лятната пауза направиха волейболистите от „Берое 2016“. „Събрахме се с всички, които не са в младежките национални гарнитури“, съобщи за радио „Стара Загора“ Иван Тасев, ст. треньор на „Берое 2016“. Според него първото занятие е..

публикувано на 02.08.21 в 16:32

Иво Иванов: Вярвам в отбора и смятам, че имаме шанс да стартираме с победа

"Изиграхме последните две контролни срещи преди старта на първенството в Югоизточната В група. Загубихме с по 1:2 в Димитровград и Карлово, като в двата мача разчитахме на различни състави и дадохме шанс на много млади момчета. Вярвам в отбора и..

публикувано на 02.08.21 в 10:38

Втори медал за България в Токио

България има сигурен втори медал от Олимпийските игри в Токио! Осигури го боксьорката Стойка Кръстева, която победи на 1/4 финал в категория до 51 килограма с 4:1 съдийски гласа китайката Юан Чан.   Българката бе видимо по-добра на ринга и не остави нито..

обновено на 01.08.21 в 16:47

Две отличия за тенисисти от „Торнадо“

Силно се представиха възпитаниците на старозагорския клуб по тенис на маса „Торнадо“ при участието си във Фестивал по тенис на маса и последвалия го Открит турнир в курорта „Албена“. Треньорът и състезател Ангел Гюзлев спечели бронзов медал във..

публикувано на 30.07.21 в 15:22