Акценти

"Арда" отново победи "Берое"

"Берое" загуби за втори път през този сезон и общо четвърти в последните два сезона от "Арда". При гостуването си в Кърджали възпитаниците на Димитър Димитров загубиха с 0:1, като в самия край на мача Алиун Фал пропусна дузпа. Така "Берое" записа 0 точки..

публикувано на 17.04.21 в 21:50

"Рилски спортист" разби "Берое" и прати "зелените" срещу "Балкан"

"Берое" записа най-тежката си загуба от началото на сезона в НБЛ. Старозагорци претърпяха истинско крушение при гостуването си на "Рилски спортист" губейки със 109:67. "Зелените" бяха равностойни на първенеца в класирането единствено в първата част, която..

публикувано на 17.04.21 в 20:45

„Монтана 2003“ – „Берое Стара Загора“ 0:1 победи

В Монтана бе изиграна първата среща от финалния плейоф на женското баскетболна първенство между домакините от „Монтана 2003“ и „Берое Стара Загора“. Двубоят бе много оспорван и интересен, с обрати и завърши при резултат 76:79. След победата..

публикувано на 16.04.21 в 20:16

ФК "Мини Марица изток" ще търсят победата над тима на "Чирпан"

Съставът на ФК "Мини Марица изток" Раднево ще се опита да победи коравия тим на ФК "Чирпан" в пореден мач от първенството на четвъртото ниво на българския футбол. Срещата е от областна група, зона "Стара Загора" и ще се играе в неделя от 18 часа. "Изиграхме..

публикувано на 16.04.21 в 07:10

Домакински неуспех на „Берое“

В отложен мач от 24 кръг на първенството в НБЛ „Берое“ прие „Ямбол“ и претърпя поражение със 75:83 точки. За гостите това е втора победа в Стара Загора през този сезон. Срещата започна равностойно, а до почивката се играеше   кош за кош. На..

публикувано на 14.04.21 в 21:57

Четири отличия за малки шахматисти

С четири медала се завърнаха от участие в Държавното първенство за нечетни възрасти или Държавни индивидуални училищни първенства, представителите на старозагорския клуб „Траяна 2011“. Фабиана Костадинова извоюва златото при момичета до 11 години...

публикувано на 14.04.21 в 16:22

Два медала извоюваха борците

Със златен медал се завърна от участие в турнира „Дан Колов“ и „Никола Петров“ състезателят на старозагорския клуб „Берое“ Радослав Георгиев. Той стана първи в категория до 130 кг. в класическия стил. „Той е национал, участва в олимпийски..

публикувано на 14.04.21 в 16:10

Лекоатлетически пробег „Ямбол рън“ ще се проведе на 18 април

На 18 април, неделя, със съдействието на Община Ямбол в парк „Боровец“   ще се проведе първият лекоатлетически пробег „Ямбол рън“. Началото на събитията ще бъде поставено с пресконференция на 15 април, четвъртък, от 11:00 в сградата на..

публикувано на 14.04.21 в 10:53

„Казанлък Волей“ – „Марица“ 0:1 победи

Загуба претърпя отборът на „Казанлък Волей“ в първия двубой от финалния плейоф на женското волейболно първенство, Демакс лига. В своята зала „Багира“ казанлъчанки приеха шесткратния шампион „Марица“ и загубиха след 0:3 гейма. Домакините поведоха в..

публикувано на 12.04.21 в 21:44

Играчите на "Берое" се провалиха навръх годишнината от титлата

Футболистите на "Берое" помрачиха 35-та годишнина от титлата. На 12 април 1986 г. "Берое" стигна до златния си миг, но днес възпитаниците на Димитър Димитров записаха срамно поражение у дома с 1:2 от последния в класирането "Етър". Димитър Димитров..

публикувано на 12.04.21 в 21:20