Баскетболният Берое изтегли Ямбол за Купата на България

Берое срещу Ямбол! Това реши тегленият днес жребии за Купата на България. Мачът между двата тима е от четвъртфиналната фаза на турнира. В жребия днес Берое бе сред т.нар. поставени отбори от първата четворка в шампионата. Ако старозагорци отстранят своя противник, то на 1/2 финалната фаза ще се изправят срещу победителя от двойката Левски Лукойл – Спартак(Плевен).

Тази година турнирът за Купата на България ще се проведе в периода 11-15 март. На 11 и 12 март се състоят четвъртфиналите,  а на 13 март са полуфиналите. Победителят ще бъде определен на 15 март.

В следващите дни предстои да бъде определен и домакин на турнира.

При жените Берое излиза срещу тима на Шампион 2006. Турнирът за Купата при жените ще се проведе на 9 и 10 март.

Берое потегли с победа в третото завъртане на НБЛ

Берое спечели домакинския си двубой срещу Спартак(Плевен) с 87:72. Старозагорци контролираха изцяло развоя на събитията на игрището, като дори водеха с 25 точки преднина в началото на последната четвърт.  Старши треньорът на Берое Любо Минчев не можеше..

публикувано на 27.02.21 в 20:49

"Берое" падна във Варна

"Берое" загуби гостуването си на "Черно море" във Варна с 1:2 . Домакините поведоха през първата част с гол на Зе Гомеш, а Родриго Да Силва удвои през втората част. Силите на беройци стигнаха само до почетно попадение на Октавио. По този начин "Берое"..

публикувано на 27.02.21 в 19:35

ФК "Розова долина" Казанлък постигна трета поредна победа

Съставът на ФК "Розова долина" Казанлък постигна трета поредна победа от началото на пролетния полусезон в Югоизточната В група. Тимът, ръководен от Атанас Апостолов победи у дома на стадион "Севтополис" петия в класирането  "Гигант" Съединение с 2:0...

публикувано на 27.02.21 в 17:04

20 медала за клуб „Августа“

В София бе проведено Държавното първенство по таекуондо, версия WTF. От старозагорския клуб „Августа“ участваха 31 спортисти. „Извоювахме 20 медала, 6 златни, 5 сребърни и 9 бронзови“, обобщи пред радио „Стара Загора“ Георги Господинов, треньор на..

публикувано на 26.02.21 в 16:52

Валентин Грудев : "Предстои ни серия от тежки мачове"

Утре съставът на "Берое" гостува на стадион "Тича" във Варна на местния "Черно море". По този повод и с оглед отминалата седмица и предстоящи двубои на "зелените", спортно-техническият директор на клуба Валентин Грудев бе любезен да даде повече яснота около..

публикувано на 26.02.21 в 09:41

Съставът на ФК "Мини Марица изток" излиза за победа

Съставът на ФК "Мини Марица изток" Раднево излиза за първа победа през пролетния полусезон като гост на "Минерал" Овощник. Срещата е от четвъртото ниво на българския футбол, а именно областна зона "Стара Загора". След първия полусезон тимът от Раднево е на..

публикувано на 26.02.21 в 07:17

„Берое Стара Загора“ с нова победа

Баскетболният „Берое Стара Загора“ постигна втора поредна победа над „Орлови“ Баня Лука, Босна и Херцеговина, този път със 78:66. С тези две победи в двата последователни дни и след отказа на сръбския „Войводина“ Нови Сад да продължи участието си в..

публикувано на 25.02.21 в 17:11

ФК "Розова долина" ще търси трета поредна победа

Съставът на ФК "Розова долина" Казанлък стартира успешно пролетната кампания в Югоизточната В група. В две поредни срещи, които тимът проведе като гост на "Атлетик" Куклен и "Хасково" бяха постигнати победи с по 1:0. "Стартирахме максимално мобилизирано и с..

публикувано на 25.02.21 в 14:10

Берое подчини ТФТ при гостуването в Скопие

Берое спечели гостуването си на ТФТ от Северна Македония с 83:87. Това бе първа победа за „зелените“ във втората фаза на Балканската лига. Успехът В Скопие дойде трудно, но за него помогнаха неимоверните усилия, които отборът вложи в хода на двубоя...

публикувано на 24.02.21 в 21:45

Отиде си легендарен беройски капитан

Отиде си легендарният капитан на „Берое“ Христо Тодоров – Цуки. Той е първият български футболист, вдигнал Балканската клубна купа почина на 77 години. Ръководството, спортно-техническия щаб, футболистите и служители на „Берое“ изказват своите..

публикувано на 24.02.21 в 20:47