"Берое" срещу "Черно море" за Купата

"Берое" ще се изправи срещу варненския "Черно море" в 1/8 финал в турнира за Купата на България. Това отреди тегления днес жребий. Срещите от тази фаза на надпреварата ще се играят на 26, 27 и 28 октомври.

Ето и всички двойки:

"Левски" - "Септември" (Симитли)

"Лудогорец" - "Локомотив" (ГО)/"Ботев" (Враца)

"Левски" (Крумовград) - "Монтана"

"Септември" (София) - "Етър"

"Левски" (Лом)/"Локомотив" (София) - "Локомотив" (Пловдив)

"Славия" - "Пирин" (Благоевград)

ЦСКА - София - "Арда" (Кърджали)

"Берое" - "Черно море"

Атанас Апостолов: Радостното е, че създаваме доста положения пред вратата на противника

"Загубихме срещата като гости на "Несебър" с 2:3, но доброто в този мач бе промяната в атакуващ план. Реализирахме голове и пропуснахме още положения. Това е показателно, защото в предходните срещи не се получаваха по този начин нещата. Надявам..

публикувано на 20.10.21 в 09:25

„Берое“ загуби от ЦСКА 1948

Футболният „Берое“ гостува на ЦСКА 1948 в среща от 11 кръг на първенството в Първа лига. Възпитаниците на Петър Колев загубиха с 0:1. През първото полувреме те имаха по-чисти положения, но не успяха да стигнат до гол. След почивката домакините на..

публикувано на 19.10.21 в 10:49

Клуб „Траяна“ ще бъде домакин на силен турнир

В Бургас бе проведен международния турнир по плуване „Бургас Оупън“. „Състезанието бе доста силно, със 700 състезатели от пет държави“, разказа пред радио „Стара Загора“ Стефан Вачев, треньор на старозагорския клуб по плуване „Траяна“. Специалистът..

публикувано на 19.10.21 в 10:26

„Берое“ загуби от „Академик Пловдив“

Баскетболният „Берое“ гостува на „Академик Пловдив“ в среща от 2 кръг на първенството в НБЛ и претърпя поражение със 78:84 точки. Двубоят бе равностоен и оспорван, а първата четвърт приключи с точка преднина за домакините при 21:20 в тяхна полза. Силна..

публикувано на 18.10.21 в 21:31

Силно представяне на отбори по бадминтон

В Разград бе проведено Държавното отборно първенство по бадминтон за момичета и момчета до 13 години. „Момчетата ни станаха втори, а момичетата трети“, съобщи за радио „Стара Загора“ Нанко Чорчопов, треньор в СК „Бадминтон – Стара Загора“. В началото..

публикувано на 18.10.21 в 15:21

Слави Жеков: Изиграхме тактически правилно мача и победихме

"Постигнахме победа над добър тим, като "Димитровград" с 2:0. Условията знаете не бяха от най-добрите, но теренът позволяваше да не отлагаме срещата и мисля, че отборът показа дух и тактическа грамотност и постигнахме важни 3 точки у дома...

публикувано на 18.10.21 в 10:34

Атанас Димитров: Надявам се в оставащите срещи да постигнем успех и запазим класирането в челото

"Изиграхме един стойностен и силен мач срещу тима на Крън. Постигнахме заслужена победа и това е най-важното. Първото полувреме завърши 1:1, но през втората част момчетата изпълниха напътствията на треньорския щаб и реализирахме още пет попадения..

публикувано на 18.10.21 в 10:13

„Берое Стара Загора“ разгроми „Локомотив“ София

С победа започна участието си първенството на женската баскетболна „А“ група „Берое Стара Загора“. Шампионките гостуваха на „Локомотив“ в София и победиха със 110:37. Възпитаничките на Таня Гатева превъзхождаха противника си по всички показатели...

публикувано на 17.10.21 в 19:23

„Хебър“ спечели и Суперкупата на България

Дни след успеха си в Шампионската лига и отстраняването на испанския „Гуагуас“ Лас Палмас „Хебър“ спечели и Суперкупата на България по волейбол при мъжете. В старозагорската спортна зала „Иван Вазов“ шампионът на България надделя над носителя на..

публикувано на 17.10.21 в 17:03

Волейболистите приключат подготовка

Утре волейболният „Берое 2016“ ще пътува за Бургас, където ще изиграе контролна среща срещу домакините от „Дея“. „С тази контрола приключваме подготовката, а след седмица стартира първенството“, сподели за радио „Стара Загора“ Иван Тасев,..

публикувано на 15.10.21 в 15:50