Българско национално радио © 2022 Всички права са запазени

Петър Янков: Доволен съм от момчетата и желанието им в срещите до сега

"До момента изиграхме добри срещи и допуснахме само една загуба на терена с изкуствено покритие в Стара Загора от "Локомотив". Залагам на много млади момчета по на 17 и 18 години, а в тима има също 4-5 опитни играчи, които идват от Стара Загора. Направихме силен мач срещу "Ботев" Гълъбово, завършил 3:3, като победихме и по-слабите тимове на Сърнево и Опан. Сега имаме среща с другия тим от Раднево - "Мини Марица изток". Това си е мач като останалите и се надявам да се получи хубава среща. За мен е най-важно е да разчитам на тези млади футболисти и да се играе коректен футбол, защото при нас в Раднево е именно така. Надявам се и на другите стадиони да бъде същото и нека по-добрия тим да побеждава." заяви за Радио Стара Загора Петър Янков, треньор на "Миньор" Раднево.

Бронзов медал за Мария Атанасова

Възпитаничката на СК „Августа 1992“ Мария Атанасова завърши на трето място при девойките в турнира по спортна стрелба „Търговище 2022“. Другата възпитаничка на старозагорския клуб Моника Петрова завърши шеста. „Във финала те влязоха съответно..

публикувано на 05.12.22 в 16:03

Николай Киров: "Берое" трябва да изглежда по друг начин през пролетта

"Берое" изпраща най-трудната си година от десетилетие насам. Старозагорският тим претърпя през 2022 г. смяна на собствеността, разделяне с досегашното финансиране и спокойствие за работа и навлезе в режим на оцеляване. Заралии приключиха годината на 11..

публикувано на 05.12.22 в 15:32

"Берое" се раздели с бранител

"Берое“ се раздели по взаимно съгласие с Николай Николаев , съобщиха от клуба. Играчът бе привлечен в началото на сезона и записа участие в 8 срещи на тима. Ръководството на „Берое“ благодари на Николаев за съвместната работа и му желае успех занапред!

публикувано на 05.12.22 в 15:11

„Берое 2016“ – „Монтана“ 2:3 гейма

В среща от 9 кръг на първенството в Супер Волей Лигата „Берое 2016“ прие „Монтана“ и в много интересен и динамичен двубой загуби с 2:3 гейма. В отделните части резултатът бе 25:21, 18:25, 25:22, 17:25 и 15:17. На два пъти старозагорци повеждаха в..

публикувано на 04.12.22 в 22:28

„Берое“ претърпя неуспех срещу „Левски“

„Берое“ гостува на столичния „Левски“ в среща от 8 кръг на първенството в НБЛ. Домакините контролираха събитията на терена от началото на мача и след 10 минути игра водеха с 25:18. На полувремето преднината на „Левски“ достигна 18 точки при резултат..

публикувано на 03.12.22 в 22:47

Пореден успех на „Берое Стара Загора“

В среща от 7 кръг на първенството в женската баскетболна „А“ група „Берое Стара Загора“ гостува на основния си съперник и в това първенство „Монтана 2003“. Възпитаничките на Таня Гатева успяха да се наложат с 99:75 точки. За старозагорки това е..

публикувано на 03.12.22 в 22:29

„Розите“ започват подготовка на 9 януари

В понеделник мъжкият отбор на ФК „Розова долина“ ще проведе последната тренировка за 2022 година. След това играчите ще бъдат разпуснати за предстоящите празници. Отборът се събира за първа тренировка на 9 януари 2023 година. От щаба на „Розова..

публикувано на 02.12.22 в 16:52

"Берое" отпадна от Купата

"Берое" отпадна от турнира за Купата на България. В последния си мач за годината старозагорци загубиха с 0:2 от ЦСКА 1948 в 1/8 финален мач и така през пролетта им остава само участието в първенството, където зимуват на 11 място във временното класиране...

публикувано на 02.12.22 в 14:20

Първа загуба за мъжкия баскетболен отбор на "Берое" в Балканската лига

Берое допусна първа загуба в Балканската лига и най-голямото си поражение този сезон до момента. При гостуването си на израелския Апоел Беер Шева старозагорци отстъпиха със 109:61. Равностойна се оказа само първата четвърт, която домакините спечелиха само..

публикувано на 02.12.22 в 08:02

"Берое" поиска делегатът от мача с "Миньор" да бъде изваден от българския футбол

ПФК "Берое" настоява за изваждане от българския футбол на делегата на срещата между старозагорци и "Миньор"(Перник) Владимир Андреев. "Зелено-белите" публикуваха своята позиция  на официалната си страница. С отвореното писмо беройци се обръщат към..

публикувано на 01.12.22 в 20:31