ЦСКА с нова загуба в Шампионската лига

ЦСКА загуби за трети пореден път в тазгодишното издание на Шампионската лига по волейбол.

Белгийският Нолико (Маасейк) победи като домакин „армейците” с 3:1 (25:27, 25:16, 25:22, 25:20) гейма в мач от третия кръг на Група "А".

След победата си Нолико излезе начело в Група "А" със 7 точки след 2 победи и една загуба. ЦСКА остана на последната четвърта позиция без точков актив след трите си поредни загуби. Днес в другия мач от групата Ираклис (Солун) приема турския Аркас Спор.Гърците са втори във временното класиране с 5 точки след 2 победи, а Аркас Спор е трети с 3 точки след победа и загуба до момента.

Нолико: Херманс Еглескалнс, Кевин Клинкенберг, Матиас Валкиерс, Питер Верхеес, Симон Ван Де Вурде, Нейтън Вунембайна - Берт Дерконинген-либеро

ЦСКА: Николай Иванов, Ивайло Стефанов, Евгени Иванов, Джейсън Халдън, Велизар Кьосев, Светозар Иванов - Антон Василиев-либеро.