"Монтана" и "Локомотив" ГО оставиха спора си за реванша

Монтана и Локомотив /Горна Оряховица/ завършиха наравно 1:1 на стадиона в Ловеч в първия мач от баражите за оставане в елита.   Монтана поведе в резултата в 17-та минута чрез Петър Атанасов. Нападателят се възползва от групата грешка на вратаря..

публикувано на 26.05.17 в 20:20

Испанецът Микел Ланда спечели 19-тия етап от колоездачната обиколка на Италия

Испанецът Микел Ланда спечели 19-тия етап от колоездачната обиколка на Италия от Сан Кандидо до Пианкавало. Колумбиецът Найро Кинтана е новият лидер в Генералното класиране с аванс от 38 секунди пред досегашния водач холандеца Том Дюмулен, и на още..

публикувано на 26.05.17 в 19:27
Цветана Пиронкова

Пиронкова среща Бартел в първия кръг на "Ролан Гарос"

Цветана Пиронкова ще играе срещу германката Мона Бартел в първия кръг на втория за годината тенис-турнир от Големия шлем - открито първенство на Франция. Бартел скочи с 13 места в световната ранглиста след като в началото на месеца спечели турнира в Прага и..

публикувано на 26.05.17 в 14:16

Аоияма с трета победа на турнира в Токио

Даниел Иванов-Аоияма записа победа в 13-ия кръг на големия майски турнир по сумо в Токио.   "Маегашира-3" Аоияма избута "маегашира-1" Чийонокуни от дохиото с техниката "ошидаши" и прекъсна серия от пет поредни загуби в надпреварата. Така той вече..

публикувано на 26.05.17 в 14:03
Георги Цонов

Първо място за Георги Цонов в Дубай

Георги Цонов спечели титлата на троен скок на турнира по лека атлетика в Дубай. Цонов триумфира с най-добро постижение в надпреварата от 16,69 метра. Той остана само на 11 сантиметра от покриване на норматив за участие на Световното първенство по..

публикувано на 26.05.17 в 13:53

"Троа" изненада "Лориен" в първия мач за Лига 1

Втородивизионният "Троа" победи с 2:1 гостуващия "Лориен" в първия плейоф за място в елита на френския футбол. Домакините имаха превъзходство преди почивката и заслужено поведоха в 37-ата минута, когато Стефан Дарбион направи добавка отблизо, след като..

публикувано на 26.05.17 в 11:01

"Волфсбург" взе аванс в баража за място в Първа Бундеслига

"Волфсбург" победи с 1:0 гостуващия "Айнтрахт" (Брауншвайг) в първия бараж за място в елита на германския футбол. Домакините, които се стремят да останат в първа Бундеслига за 21-и пореден сезон, стигнаха до успеха след спорна дузпа в 35-ата минута...

публикувано на 26.05.17 в 10:58
Милош Раонич

Милош Раонич се класира за полуфиналите в Лион

Водачът в схемата Милош Раонич (Канада) се класира за полуфиналите в дебютното издание на турнира по тенис на червени кортове във френския град Лион с награден фонд 540 310 евро. Раонич елиминира квалификанта Гащао Елиаш (Португалия) с 6:4, 6:3 след около..

публикувано на 26.05.17 в 08:59

"Копенхаген" с дубъл в Дания

Футболният "Копенхаген" победи състава на "Брьондби" с 3:1 (0:0) и спечели за трета поредна година турнира за купата на Дания. Възпитаниците на Стале Солбакен заслужиха трофея за осми път в клубната си история, като записаха и втори пореден "дубъл", след..

публикувано на 26.05.17 в 08:58

Футболисти и треньори на "Ботев" (Пловдив) отпразнуваха със запалянковците спечелената Купа на България

Футболистите и треньорите на "Ботев" (Пловдив) отпразнуваха със своите запалянковци спечелването на Купата на България, която извоюваха за първи път от 1981 година след победа с 2:1 над "Лудогорец" в София. Тържествата в града под тепетата започнаха от..

публикувано на 26.05.17 в 08:54