От ЦСКА-София пуснаха билетите от своята квота за дербито с Левски

Билети за предстоящото вечно дерби вече се продават и на касата до фен магазина на ЦСКА-София на стадион "Българска армия". Тя ще работи до събота (23 февруари), включително, от 10:00 до 19:00 часа. Мачът Левски - ЦСКА-София е в неделя (24 февруари) от..

публикувано на 19.02.19 в 15:55
Илиан Илиев

Илиан Илиев се оплака от липса на късмет

Илиан Илиев, старши треньор на Черно море, беше разочарова от загубата с 2:3 срещу Славия в София. "Ние не можахме да се възползваме не само от инерцията от победата над ЦСКА, но и позитивния резултат от първото полувреме. Трябваше да се опитаме да..

публикувано на 19.02.19 в 15:46
Хари Кейн

Хари Кейн ще се върне по-рано в игра

Нападателят на Тотнъм и националния отбор на АнглияХари Кейн вероятно ще се върне на терена по-рано, отколкото се очакваше. В понеделник 25-годишният футболист за първи път след травмата в глезена е взел участие в тренировка на "шпорите". Новините са..

публикувано на 19.02.19 в 15:39
Виктория Томова

"Щастливата губеща" Виктория Томова отпадна в Будапеща

Първата ракета на България Виктория Томова намери място в основната схема на тенис турнира в Будапеща. Тя отпадна в квалификациите вчера, но влезе в схемата като „щастлива губеща“, след като втората поставена Кирстен Флипкенс се отказа от участие заради..

публикувано на 19.02.19 в 15:31
Златомир Загорчич

Загорчич: Вкарахме 3 гола и успяхме да спечелим

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич беше щастлив след обрата и победата на неговия отбор с 3:2 над Черно море. Той сподели, че е бил уверен във възможностите на тима, а ситуацията през първото полувреме, когато „белите“ получиха два гола, е..

публикувано на 19.02.19 в 15:06
Славия - Черно море 3:2

Славия записа инфарктна победа при завръщането си на своя стадион

Отборът на Славия победи Черно море с 3:2 в първия мач от 22-ия мач на Първа футболна лига. Двубоят беше първи за „белите“ на техния стадион в кв. „Овча купел“ от 20 август 2017 година. В 9-ата минута Дарко Тасевски от домакините намери..

публикувано на 19.02.19 в 14:30
Барселона и Реал (Мадрид) могат да се срещнат в чужбина за Суперкупата.

Суперкупата на Испания ще се играе в чужбина в нов формат

Суперкупата на Испания вече ще се играе в чужбина и ще бъде в променен формат, обяви президентът на Испанската футболна федерация Луис Рубиалес. В новия формат ще участват четири, вместо традиционните два отбора. За момента обаче Рубиалес не даде повече..

публикувано на 19.02.19 в 13:55
Петя Аршинкова

Аршинкова премина първия кръг в Египет

Петя Аршинкова се класира за втория кръг на турнира по тенис на твърди кортове в Шарм Ел Шейх (Египет) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставената под номер 6 Аршинкова победи румънката Елена-Теодора Кадар с 6:4, 6:7(3) и 6:0 след 2:20 часа игра...

публикувано на 19.02.19 в 13:50
Димитър Кузманов

Димитър Кузманов продължава в Банкок

Националът за Купа „Дейвис“ Димитър Кузманов се класира за втория кръг на тенис турнира от сериите „Чалънджър“ в тайландската столица Банкок, който е на твърди кортове и с награден фонд 54 160 долара. При доиграването днес българинът се наложи..

публикувано на 19.02.19 в 13:21