Изабелла Шиникова се класира за финала на двойки в Хамамет /Тунис/

Изабелла Шиникова се класира за финала на двойки на турнира по тенис на червени кортове в Хамамет (Тунис). Шиникова и Шантал Шкамлова (Словакия), поставени под номер 1, надделяха над четвъртите в схемата Шарлоте Рьомер (Еквадор) и Изабел Уолъс..

публикувано на 24.03.17 в 17:44

Теодора Пенчева с покрит норматив за Игрите в Пьончан

Теодора Пенчева покри норматив за участие в дисциплината паралелен гигантски слалом на олимпийските игри в Пьончан през 2018. Състезателката ни събра точките, след като завърши пета в дисциплината по време на откритото първенството на Италия в..

публикувано на 24.03.17 в 15:45

Александра Жекова преодоля квалификациите във Вейзонас

Александра Жекова преодоля квалификациите в дисциплината сноубордкрос на Световната купа по сноуборд в швейцарския зимен център Вейзонас. Жекова си осигури място в утрешните четвъртфинали още след първото си спускане, в което даде седмо време от..

публикувано на 24.03.17 в 15:39
Александър Лазов

Александър Лазов загуби в Ираклион

Александър Лазов отпадна на четвъртфиналите на турнира по тенис в Ираклион (Гърция) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставеният под номер 5 Лазов претърпя поражение от втория в схемата Марек Яловиец (Чехия) с 0:6, 4:6 за 72 минути. Левичарят..

публикувано на 24.03.17 в 15:34
Мария Мицова

Мария Мицова се класира за втория кръг на турнира във Варшава

Мария Мицова се класира за втория кръг на международния турнир по бадминтон в полската столица Варшава с награден фонд 20 хиляди долара. Мицова стартира с успех над белгийката Лиане Тан с 21:16, 14:21, 21:13. Така за място на четвъртфиналите тя ще..

публикувано на 24.03.17 в 15:32

Титли на Веселин Цинзов и Нанси Окоро на Балканиадата по ски-бягане

Веселин Цинзов и Нанси Окоро спечелиха титлите на Балканското първенство по ски-бягане в Банско. Цинзов беше най-бърз на 10 километра класически стил за 28:32.1 минути. Той изпревари с 18.1 секунди хърватина Еди Дадич. На трето място с изоставане..

публикувано на 24.03.17 в 15:26

Мартин Миланов: Карането на кънки за Данчо Йовчев е елементарно, след като прави чудеса в гимнастиката

На 1 и 2 април у нас ще гостува уникалното ледено шоу „Кармен“ на големия Иля Авербух. На леда в „Арена Армеец“ публиката ще види най-големите фигуристи в света - олимпийски и световни първенци водени от двукратните ни световни шампиони Албена Денкова..

Димитър Кузманов

Димитър Кузманов приключи с турнира в Анталия

Димитър Кузманов отпадна на четвъртфиналите на турнира по тенис в Анталия с награден фонд 15 хиляди долара. Кузманов загуби с 1:6, 1:6 от поставения под номер 4 Иван Неделко (Русия) за 65 минути. 23-годишният пловдивчанин все пак в заработи 2..

публикувано на 24.03.17 в 15:23

Проф. Даниела Дашева: Няма промяна в ръководството на Национална спортна база

Няма промяна в ръководството на Национална спортна база. То остава старото. Емил Костадинов вече не е в борда на директорите. Бордът остава такъв, каквато съм го заварила , заяви служебният министър на младежта и спорта проф. Даниела Дашева специално..

публикувано на 24.03.17 в 13:44
Даниел Иванов-Аоияма

Аоияма с нова загуба в Осака

Даниел Иванов - Аоияма загуби от Такакейшо в 13-ия кръг на турнира по сумо "За купата на Императора" в Осака. Иванов е в средата на класирането с 6 победи и 7 загуби. Утре в предпоследния кръг Даниел Иванов ще има за съперник Дайшумару. Лидери с по 12..

публикувано на 24.03.17 в 10:58