„Брайтън“ победи с 3:2 „Манчестър Юнайтед“

„Манчестър Юнайтед“ загуби от „Брайтън“

„Брайтън“ победи с 3:2 у дома „Манчестър Юнайтед“ в мач от 2-ия кръг на английското футболно първенство. "Чайките" изненадващо поведоха в резултата с гол на Глен Мъри след асистенция на Соли Марч в 25-ата минута. Само 120 секунди след това Шейн..

публикувано на 19.08.18 в 20:35
Александър Лазов

Александър Лазов спечели титлата в Холандия

Националът на България за "Купа Дейвис" Александър Лазов спечели турнира по тенис на червени кортове в Олдензаал (Холандия). Състезанието е с награден фонд 15 хиляди долара. Поставеният под номер 2 Лазов победи представителя на домакините Нилс..

публикувано на 19.08.18 в 18:43
Иван Влъчков

Влъчков и Маршавелов пети в Словакия

Българският пилот Иван Влъчков в тандем с Константин Маршавелов с болида "Sin Car R1 GT4" от екипа на "София Кар Моторспорт" завърши на пето място в своя клас при аматьорите и осми в общото класиране във второто състезание от четвъртия кръг от..

публикувано на 19.08.18 в 18:40
От Танак

От Танак спечели за втора поредна година рали Германия

От Танак от Естония с "Тойота Ярис" спечели за втора поредна година автомобилното рали на Германия, девети кръг от световния шампионат.  Тенак преодоля най-бързо 18-те скоростни отсечки на надпреварата за 3:03:36.9 часа. Така 30-годишният естонец..

публикувано на 19.08.18 в 18:33
Мая Танева

Българи победиха и в трите старта на ултрамаратона Персенк Ултра

Росен Русев е победителят по най-дългото трасе в ултрамаратона Персенк Ултра. Той пробяга 160-километровото разстояние (с положителна денивелация над 7100 м) за 23 часа и 18 минути. Русев е от Казанлък и вече две поредни години (2017-а и 2018-а) печели..

публикувано на 19.08.18 в 14:55
Кими Райконен

Райконен шокиран от Нико Розберг

Кими Райконен сподели, че не разбира защо Нико Розберг се е оттеглил през 2016, а сега се е завърнал като ТВ коментатор във Формула 1. Немецът шокира всички с решението да прекрати кариерата си веднага след спечелването на световната титла. През..

публикувано на 19.08.18 в 13:01
Едвин Джеси

Бебе в ЦСКА София преди мача с "Лудогорец"

Нападателят на ЦСКА София Едвин Джеси стана баща на момче за втори път, информира официалният сайт на клуба. Съпругата на футболиста Дебора роди рано тази сутрин в холандска болница и двамата избраха да кръстят детето Джърмейн. Новороденото е с..

публикувано на 19.08.18 в 12:53
Алексис Санчес

Санчес аут от "Манчестър Юнайтед"

Отборът на "Манчестър Юнайтед" замина без Алексис Санчес за гостуването си за мача с "Брайтън" от футболното първенство на Англия. “Червените дяволи” гостуват на “чайките” тази вечер от 18 часа, а вчера излетяха за мача. В групата, която се качи на..

публикувано на 19.08.18 в 12:37
Мауро Икарди

Икарди подписа нов договор с "Интер", сложиха му цена от 160 милиона евро

Капитанът на "Интер" Мауро Икарди е подписал нов договор с италианския клуб, съобщава "Кориере дело Спорт". Според изданието в новия контракт на аржентинския нападател откупната клауза е в размер от 160 милиона евро. В предишния му договор тя беше 110..

публикувано на 19.08.18 в 12:32
Кристиано Роналдо

Вратарят на "Киево" в болница след удар с Роналдо

Вратарят на италианския футболен клуб "Киево" Стефано Сорентино беше приет в болница с фрактура на носа и подозрения за травма на главата, след като пострада при сблъсък с Кристиано Роналдо по време на двубоя между "Киево" и "Ювентус" снощи от първия кръг..

публикувано на 19.08.18 в 11:49