Анисе в борба за топката с Калинич

"Милан" победи "Лудогорец и в реванша

"Лудогорец" отпадна от турнира Лига Европа след втора загуба от "Милан" - този път с 0:1 на стадион "Джузепе Меаца". Пръвата среща в Разград завърши 3:0 за италианския отбор. Сега единствения гол вкара Фабио Борини в 21-ата минута. Останалите резултати в..

публикувано на 23.02.18 в 09:24
Елица Костова

Елица Костова е четвъртфиналистка в Калифорния

Елица Костова се класира за четвъртфиналите на турнира в Ранчо Санта Фе (Калифорния) с награден фонд от 25 хиляди долара.  Тя победи във втория кръг американката Даниел Лао с 4:6, 6:1 и 6:3 за 2часа и 34 минути.   В първия сет Костова имаше преднина от..

публикувано на 23.02.18 в 08:56
Келси Серва

Нова титла за Канада в ски-кроса

Олимпийската вицешампионка от Сочи 2014 Келси Серва (Канада) спечели титлата в дисциплината ски-крос в свободния стил за жени в Пьончан. Втора финиширя сънародничката й Британи Фелан, а трета е Фани Смит от Швейцария.   Серва поведе още от началото и..

публикувано на 23.02.18 в 08:50
Волейболистките на „Марица“ завършиха без загуба

Отборът на „Марица“ (Пловдив) приключи редовния сезон в първенството ни по волейбол при жените без загуба. В последния си мач шампионките завоюваха 12-ата си поредна победа от началото на първенството, като надиграха при гостуването „Раковски“..

публикувано на 22.02.18 в 20:20
Димитър Куманов

Кузманов е на четвъртфинал в Анталия

Димитър Кузманов се класира за четвъртфиналите на тенис-турнира в Анталия с награден фонд 15 хиляди долара. В мач от втория кръг поставеният четвърти в схемата наш тенисист победи италианеца Омар Джикалоне с 6:1 и 6:4. В следващия кръг Кузманов ще срещне..

публикувано на 22.02.18 в 17:28

Българките с още три медала на турнира по бокс "Странджа"

Още три медала си осигуриха българските състезателки от 69-ото издание на международния боксов турнир „Странджа“. От четирите боксьорки, които се качиха на ринга в столичната зала „София“ днес, три се класираха за полуфиналите и си гарантираха..

публикувано на 22.02.18 в 17:17

Линда Зечири се класира за четвъртфиналите на турнира в Базел

Линда Зечири се класира за четвъртфиналите на сингъл жени на силния турнир от световните Суперсерии по бадминтон в Базел (Швейцария) с награден фонд 150 хиляди долара. Зечири, номер 6 в схемата, победи датчанката Джули Давал Якобсен с 21:15, 21:12 за 32..

публикувано на 22.02.18 в 16:25
Германия и Норвегия водят в класирането по медали

Отборът на Германия изравни Норвегия по златни медали на зимните олимпийски игри в Пьончан, но скандинавците остават начело на класирането заради по-големия брой отличия, спечелени като цяло. И двете страни са с по 13 златни, но норвежците имат 34..

публикувано на 22.02.18 в 16:22

Павлина Филипова: Разковничето в биатлона е към отбора да има психолог

Европейската шампионка и четвъртата от олимпийските игри в Нагано през 1998 година Павлина Филипова от днес има магистърска степен „Спорт за високи постижения“ от националната спортна академия „Васил Левски“. Записах магистратурата със..

публикувано на 22.02.18 в 16:06

Михаела Маевска, Цветелина Найденова и Ренета Камберова - официално със степен бакалавър от НСА

Бронзовите медалистки от олимпийските игри в Рио де Жанейро, абсолютните европейски и световни шампионки по художествена гимнастика Михаела Маевска, Цветелина Найденова и Ренета Камберова получиха на официална церемония дипломите си за висше..

публикувано на 22.02.18 в 16:02