Юношите ни с втора загуба от състава на Сърбия

Сърбия (19) - България (19)
Снимка: bfunion.bg

Юношеският национален отбор до 19 години на България претърпя втора загуба от връстниците си от Сърбия в контролна футболна среща, като днес нашите отстъпиха с 1:4. Преди два дни сърбите спечелиха с 3:1. И в двата мача българите получиха червен картон, а любопитното е, че всеки път той беше вдиган на Тонислав Йорданов от "ЦСКА-София".

Нашите вкараха първия гол в 26-ата минута чрез нападателя на "Левски" Станислав Иванов, а в последната минута на първата част резултатът беше изравнен. Тонислав Йорданов видя червения картон в 61-ата минута, след което сърбите вкараха още три гола - в 65-ата, 76-ата и 90-ата минути, като два от тях бяха от дузпи.

Селекцията, водена от Ангел Стойков, се подготвя за елитния кръг на Европейските квалификации, който ще се състои от 22-и до 26-и март във Франция. Освен петлите, наши съперници там са Израел и Босна и Херцеговина. За финалите се класира само победителят от групата.