Райнов: Чувството да вкараш на „Левски“ е уникално

БГНЕС

Полузащитникът на „Берое“ Мартин Райнов бе избран за Играч на 24-тия кръг в Първа професионална лига. Роденият в Габрово футболист беше герой за тима си при победата с 1:0 над „Левски“, когато вкара единственият гол.

За първи път получавам индивидуална награда и съм много щастлив. Благодаря на съотборниците си, ще ги почерпя. Не съм се почувствал герой след гола ми срещу „Левски“, защото всички допринесоха за успеха. Първото полувреме бе равностойно, а през второто като че ли “сините” играха по-добре. Важното е, че в крайна сметка трите точки отидоха в нашия актив, заяви Райнов.

Беше важно да спечелим, защото се бяхме в серия от три поредни загуби. Беше неприятно за всички ни. Искахме да покажем на хората, че имаме качества и че сме отбор. Винаги когато вкараш победен гол, чувството е уникално, допълни Райнов.
print Отпечатай
Благой Георгиев

Благой Георгиев остава в руския „Оренбург“

Благой Георгиев остава в руския „Оренбург“ и през следващия сезон. Бившият български футболен национал подписа нов договор с клуба, информира официалният сайт на „Оренбург“. В информацията не се съобщава какъв е срокът на контракта, но според руската преса Георгиев е парафирал за един сезон с опция за удължаване. Българинът обмисляше да..

публикувано на 28.06.17 в 10:12
„Жалгирис“ спечели с 3:1 срещу ИФК „Гьотеборг“

Съперникът на „Лудогорец“ с престижен успех

Съперникът на „Лудогорец“ в Шампионската футболна лига -  литовският „Жалгирис“ (Вилнюс), спечели с 3:1 срещу шведския ИФК „Гьотеборг“ в юбилеен мач по случай 70-ата годишнина от създаването си. В 15-ата минута Тобиас Хисен даде преднина на гостите от Гьотеборг, но в 28-ата бразилецът Еливелто изравни, след като с глава изпревари защитник на..

публикувано на 28.06.17 в 10:09
Стефан Апостолов (в средата) ръководи мача от Шампионската лига между

Стефан Апостолов извади 6 картона в Шампионската лига

Шест жълти картона показа българският съдия Стефан Апостолов, който ръководи мача от първия кръг в квалификациите на Шампионската лига по футбол между „Алашкерт“ (Армения) и „Санта Колома“ (Андора). Арменците спечелиха с 1:0 с точен удар на сръбския си нападател Урош Ненадович в 39-ата минута. Апостолов показа по три жълти картона на двата..

публикувано на 28.06.17 в 08:38
Испания победи Италия с 3:1 на полуфиналите на европейското първенство по футбол за младежи

Испания срещу Германия на финала при младежите

Испания победи Италия с 3:1 на полуфиналите на европейското първенство по футбол за младежи до 21 години в Полша и ще спори за трофея на 30 юни с Германия. В герой за "ла фурия роха" се превърна Саул Нигес, който отбеляза и трите попадения за тима си. Италианците бяха що-годе равностойни до първия час игра, когато останаха с човек по-малко и..

публикувано на 28.06.17 в 07:36
Цветелин Чунчуков

"Черно море" победи с 2:0 новак в елита

„Черно море“ се наложи с 2:0 над новака в Първа футболна лига „Септември“ (София) в контролна среща. Варненци доминираха през цялото първо полувреме на мача, който се игра в Разлог. След почивката столичани заиграха малко по-добре, но отново „Черно море“ взе инициативата. В 67-ата минута Балджийски открадна топката пред дъгата на..

публикувано на 28.06.17 в 07:29
Юношите ни спечелиха Балканиадата в Стара Загора

Юношите ни спечелиха Балканиадата по волейбол

България спечели Балканиадата по волейбол за юноши до 17 години, която се проведе в Стара Загора. На финала нашите надежди, водени от селекционера Драган Иванов победиха Сърбия след обрат с 3:1 гейма (25:27, 25:17, 25:18, 25:14) след близо да часа игра в зала ДЗУ. Домакините загубиха първия сет след само две точки разлика и драма в края, но..

публикувано на 28.06.17 в 07:22

Владимир Далаклиев с първи медал за България от световно първенство по таекуондо при мъжете

Владимир Далаклиев донесе първия медал за България от световно първенство по таекуондо  при мъжете. Възпитаникът на Пламен Трънски стигна до бронзовото отличие  в категория 68 килограма на шампионата на планетата в Муджу (Република Корея). След четири победи в предварителните кръгове и в четвъртфиналите българинът отстъпи в полуфиналната фаза..

публикувано на 27.06.17 в 19:00