ЦСКА се върна на Панчарево с победа

ЦСКА победи с 2:0 срещу "Монтана" в приятелски мач, игран на базата в Панчарево. Домакините започнаха по-активно двубоя, като Симао и Педро пропуснаха да открият резултата в първите десет минути на мача. В 11-ата минута "червените" взеха аванс срещу монтанци. Арсенио Нунеш центрира и Густаво Кулма с глава не остави никакви шансове за вратаря на гостите.

До края на първата част Руи Педро и Рубен Пинто направиха пропуски пред вратата на Монтана.
  В хода на втората част старши треньорът на столичани Стамен Белчев пусна в игра почти изцяло нов състав.

В 65-ата минута защитникът Александър Дюлегров порази вратата на гостите за втори път след удар от малък ъгъл.

ЦСКА - Монтана  2:0

1:0 Густаво Кулма 11

2:0 Александър Дюлгеров 65

Съставът на ЦСКА: Александър Конов, Александър Дюлгеров, Пламен Гълъбов, Рафаел Перес, Петър Витанов, Рубен Пинто, Давид Симао, Руи Педро, Арсенио Нунеш, Кевин Меркадо, Густаво Кулма (като резерви влязоха Никола Колев, Кристиян Малинов, Иван Митрев, Валентин Антов, Иван Турицов, Радослав Живков, Даниел Йорданов, Добромир Бонев).