от 12.00 часа

„Верея“ загуби с 0:3 в Стара Загора

„Верея“ загуби от "Септември" (София)

„Верея“ загуби с 0:3 от втородивизионния „Септември“ (София) в контролна футболна среща, която се игра на "Трейс Арена" в Стара Загора.

Гостите от столицата реализираха трите си попадения през първото полувреме.

В 24-ата минута „Септември“ откри резултата след попадение с глава на Радослав Василев.

Другите два гола паднаха в рамките на минута. В 33-ата Николай Цветков от пряк свободен удар от около 25 метра се разписа за 0:2, а при следващата си атака тимът от Втора лига вкара и трети гол отново чрез Радослав Василев, който реализира с удар по тревата.

След почивката в игра за „Верея“ се появи крилото Момчил Цветанов след двумесечно отсъствие заради контузия в коляното. Той смени Георги Андонов в 61-ата минута, а неофициален дебют за старозагорци направи юношата на английския „Манчестър Сити“ Чарли Албинсън.

В последния четвърт час футболистите на „Верея“ удариха на два пъти напречната греда на „Септември“, но не успяха да стигнат до почетен гол.