"Аякс" - "Олимпик" Лион и "Селта" - "Манчестър Юнайтед" ще определят финалистите в Лига Европа

Жребий за полуфиналите в турнира на УЕФА Лига Европа:

"Аякс" Амстердам (Холандия) - "Олимпик" Лион (Франция)

"Селта" Виго (Испания)  - "Манчестър Юнайтед" (Англия)

Мачовете ще се играят на 4-ти май и на 11-и май.

Финалът ще се играе на стадион "Френдс Арена" в Стокхолм на 24-ти май. Символичен домакин е победителят от първия полуфинал.

print Отпечатай

27 задържани преди мача ЦСКА (София) - "Левски"

27 души бяха задържани непосредствено преди мача между ЦСКА (София) и "Левски, който се играе в момента на Националния стадион „Васил Левски“.  Резултатът след края на първото полувреме е 1:0 в полза на ЦСКА, след попадението на Шимао още в първата минута. Специални мерки за сигурност са взети от полицията заради мача. Заради шествието на феновете на..

публикувано на 28.05.17 в 19:32

Григор Димитров се класира за втория кръг на „Ролан Гарос“

Григор Димитров се класира за втория кръг на Откритото първенство на Франция по тенис. Поставеният под номер 11 в схемата българин отстрани представителя на домакините Стефан Робер с 6:2, 6:3, 6:4. Хасковлията поведе с 4:1 гейма, след което направи втори пробив в осмия гейм, за да вземе първия сет. Във втората част Димитров отново излезе..

публикувано на 28.05.17 в 19:02

Ботев“(Нови пазар) загуби гостуването в Суворово след по-добра игра през втората част на мача

„Ботев“(Нови пазар) загуби драматично гостуването си на „Суворово 1“ за първенство на Североизточната трета лига – ХХХIII  последен кръг - втора фаза, с минималното 1:0. Срещата ще се запомни с много добрата игра на гостите от Нови пазар. В 30-та минута домакините се възползваха от една поредна грешка в защитата на „Ботев“ и от статично..

публикувано на 28.05.17 в 11:30
БФС

ЦСКА София - "Левски" и "Локомотив" (Пд) - "Дунав" пряко по "Хоризонт"

Мачовете ЦСКА София - "Левски" и "Локомотив" (Пд) - "Дунав" от 35-ия кръг в първата шестица на първата ни футболна лига ще бъдат предавани пряко по програма "Хоризонт". Срещата на стадион "Васил Левски" започва в 18 часа и 30 минути, а мачът в Пловдив - в 21 часа. Също от 21 в Каварна ще играят "Черно море" и "Лудогорец".

публикувано на 28.05.17 в 09:19
Мирела Демирева

Мирела Демирева пета в Юджийн

Мирела Демирева завърши на пето място в своя първи старт за сезона в турнир от "Диамантената лига" в Юджийн (САЩ). Тя преодоля188 см и три пъти не успя на 192. Победителка с 203 см е рускинята Мария Ласицкене. В същия турнир Ивет Лалова финишира осма на 200 м с резултат 22 сукунди и 88 стотни, а първа с 21.77 е американката Тори Боуи.

публикувано на 28.05.17 в 08:55
Невяна Владинова

Невяна Владинова със сребро в Барселона

Невяна Владинова спечели сребърния медал на международния турнир по художествена гимнастика в Барселона. С 3 десети от точката я изпревари испанката Наталия Гарсия, а трета - на точка и половина след Владинова завърши израелката Виктория Филановски. Две грешки в упражнението с бухалки лишиха нашата гимнастичка от първото място. Владинова заслужи..

публикувано на 28.05.17 в 08:36
Отборът на

"Берое" победи "Лукойл Академик" в третия баскетболен финал

Носителят на купата на България "Берое" запази шансове за титлата в баскетболното ни първенство за мъже, след като в третия мач от финалите победи "Лукойл Академик" в Стара Загора със 74:64 (21:20, 20:8, 18:20, 15:16) точки. Така Берое намали изоставането си във финалите на 1:2 победи, а се играе до три. Най-резултатен за "Берое" с 22 точки бе Шейн..

публикувано на 27.05.17 в 20:50