ЦСКА-София разгроми „Локо“ (Пд) с 4:1

Фернандо Каранга се разписа и срещу "Локо" (Пд)
Снимка: Sportal.bg

ЦСКА-София победи с 4:1 пловдивския „Локомотив“ в среща от 4-ия кръг на Първа футболна лига, играна на стадион „Българска армия“.

Домакините започнаха много силно и в 13-ата минута Станислав Манолев центрира отдясно, вратаря на пловдивчани Илко Пиргов не се намеси по най-добрия начин и Тиаго Родригес откри резултата.

В 27-ата минута Кристиян Малинов покачи на 2:0 след като централния бранител на „Локомотив“ Пламен Николов сбърка при едно разиграване пред наказателното поле на гостите, а топката му бе отнета от Меркадо. Нападателят центрира към Манолев, който свали с глава към оставения непокрит Малинов и той не пропусна.

В 61-ата минута нова грешка на пловдивската отбрана позволи на Фернандо Каранга да направи резултата класически.

Пловдивчани върнаха един гол чрез Димо Бакалов в 74-ата минута, а в 78-ата Станислав Манолев оформи крайното 4:1.