Томова премина първия кръг в Биариц

Виктория Томова

Виктория Томова се класира за втория кръг на тенистурнира на червени кортове в Биариц (Франция) с награден фонд 80 хиляди долара. В първия си мач нашата тенисистка (158-а в ранглистата) победи испанката Олга Лара (231-ва) с 6:7, 6:4 и 6:4 след 2 часа и 25 минути игра.

Мачът изобилстваше с пробиви в сервисите - общо 10, но Томова направи два повече, което ѝ донесе и успеха. Следваща съперничка на Виктория утре е румънката Ирина Бара.

Елица Костова

Елица Костова отпадна от турнира в Мексико

Националката на България за "Фед Къп" Елица Костова отпадна в първия кръг на турнира по тенис в Тампико (Мексико), които е от най-високата категория на ITF и е с награден фонд 100 хиляди долара и гостоприемство. Костова загуби от представителката на домакините Виктория Родригес с 6:7 и 2:6 след почти два часа игра. 27-годишната българка на..

публикувано на 20.09.17 в 11:44
„Байерн“ надигра с 3:0 „Шалке“

Хамес Родригес поведе „Байерн“ срещу „Шалке“

Колумбийският полузащитник Хамес Родригес изигра първия си мач като титуляр за „Байерн“ по впечатляващ начин и беше основна фигура за успеха с 3:0 над „Шалке“ в среща от 5-ия кръг на Бундеслигата. Хамес, който играе под наем от Реал (Мадрид), вкара второто попадение за баварците и участва в комбинацията, от която беше спечелена дузпа за 1:0...

публикувано на 20.09.17 в 09:08
„Интер“ завърши 1:1 при гостуването си на „Болоня“

„Болоня“ спря победната серия на „Интер“

Лидерът в италианското футболно първенство „Интер“ завърши 1:1 при гостуването си на „Болоня“ в първи мач от 5-ия кръг и прекъсна победната си серия от началото на сезона. Домакините поведоха на стадион "Ренато Дал'Ара" в 32-ата минута след гол на Симоне Верди. В 77-ата "нерадзурите" успяха да се доберат до равенството с попадение на Мауро..

публикувано на 20.09.17 в 08:17
Лионел Меси (вляво) вкара четири гола на „Ейбар“

Лионел Меси вкара четири на „Ейбар“

С четири гола на Лионел Меси „Барселона“ победи с 6:1 „Ейбар“ в мач от 5-ия кръг на испанското футболно първенство. Аржентинецът откри резултата в 20-ата минута, а след това се разписа в 59-ата, 62-ата и 87-ата. Другите два гола за каталунците  вкараха Паулиньо и Денис Суарес, а за гостите от „Ейбар“ точен бе Серхи Енрик . Така Меси вече..

публикувано на 20.09.17 в 07:46
„Лестър“ победи „Ливърпул“ с 2:0 за Купата на Лигата в Англия

„Лестър“ срази „Ливърпул“ за Купата на Лигата

„Лестър“ изхвърли „Ливърпул“ на 1/16-финалите в турнира за Купата на Лигата в Англия. Отборът на Юрген Клоп изигра поредния си слаб мач и напусна надпреварата след поражение с 0:2. Шинджи Оказаки в 65-ата минута и и Ислам Слимани в 78-ата донесоха успеха на „Лестър“. В друга среща „Тотнъм“ победи изключително трудно с минималното 1:0..

публикувано на 20.09.17 в 07:35
„Левски“ се промъкна в продълженията във 2-ия кръг за Купата на България

Отборът на „Левски“ се промъкна във 2-ия кръг на турнира за Купата на България по футбол след победа с 1:0 над втородивизионния „Ботев“ (Гълъбово) след продължения. Единственото попадение вкара Антонио Вутов в 111-ата минута след подаване на Серджиу Буш. Отборът от средата на Втора лига почти не даде възможност на далеч по-именития си отбор..

публикувано на 19.09.17 в 22:08