Капитанът на "Лудогорец": Феновете в Истанбул няма да ни стреснат

Светослав Дяков
БГНЕС

Капитанът на "Лудогорец" Светослав Дяков очаква трудно гостуване срещу турския "Истанбул Башакшехир" утре вечер от 20:00 часа българско време в първа среща и за двата тима от трета група на турнира Лига Европа.

Очаквам един труден мач. Това е един силен отбор, вярвам че ще стане приятен сблъсък. Очаквам традиционната обстановка на един турски отбор, когато е домакин. Екзалтирани фенове, но те няма да са определящи и да ни стреснат. Всеки мач излизаме да играем за победа. Много се радвам за Кайсара, той е страхотен футболист и добро момче, но утре на терена ще искам да победим, допълни Светослав Дяков.

Станимир Стоилов

„Астана“ напусна Европа с 3 гола като гост

Казахстанският шампион „Астана“ с треньор Станимир Стоилов напусна достойно турнира по футбол Лига Европа, след като завърши 3:3 при гостуването на „Спортинг“ (Лисабон). Португалците спечелиха с 3:1 първата среща и до първия час в този мач водеха със същия резултат. Два гола за казахстанците в последните 30 минути затвърдиха мнението, че „Астана“..

публикувано на 22.02.18 в 23:18
Сестри Стоеви

Сестри Стоеви на четвъртфинал в Базел

Стефани Стоева и Габриела Стоева се класираха за четвъртфиналите на двойки жени на турнира от световните Суперсерии по бадминтон в Базел (Швейцария) с награден фонд 150 хиляди долара. Българките, които са водачки в схемата, победиха в първия си мач от турнира Джули Фине-Ипсен и Рике Сьоби (Дания) с 21:9, 21:12 за 34 минути. Следващите съпернички на..

публикувано на 22.02.18 в 21:09
Руският „Локомотив“ на осминафинал в Лига Европа

Отборът на „Локомотив“ (Москва) се класира за осминафиналите на турнира по футбол Лига Европа, след като победи с 1:0 „Ница“ и спечели двубоя с общ резултат 4:2. „Локомотив“, който е лидер в руската Премиер лига с осем точки аванс пред „Зенит“, вкара единствения гол след половин час игра. След продължително разбъркване в наказателното поле на..

публикувано на 22.02.18 в 21:05

Асенов и Панталеев донесоха първите медали за мъжете от „Странджа“

Боян Асенов (56 кг) и Радослав Панталеев (91) станаха първите наши медалисти при мъжете от 69-ото издание на боксовия турнир „Странджа“. И двамата спечелиха четвъртфиналните мачове в своите категории и си осигури най-малко бронзовите отличия. Най-малкият от тримата братя Асенови направи запомнящ се дебют при мъжете, като победи категорично..

публикувано на 22.02.18 в 20:27
Волейболистките на „Марица“ завършиха без загуба

Отборът на „Марица“ (Пловдив) приключи редовния сезон в първенството ни по волейбол при жените без загуба. В последния си мач шампионките завоюваха 12-ата си поредна победа от началото на първенството, като надиграха при гостуването „Раковски“ (Димитровград) с 3:0 (25:19, 25:22, 25:18) в отложена среща от 12-ия кръг. Така пловдивчанки завършиха..

публикувано на 22.02.18 в 20:20
Димитър Куманов

Кузманов е на четвъртфинал в Анталия

Димитър Кузманов се класира за четвъртфиналите на тенис-турнира в Анталия с награден фонд 15 хиляди долара. В мач от втория кръг поставеният четвърти в схемата наш тенисист победи италианеца Омар Джикалоне с 6:1 и 6:4. В следващия кръг Кузманов ще срещне започналия от квалификациите американец Колин Алтамирано.

публикувано на 22.02.18 в 17:28

Българките с още три медала на турнира по бокс "Странджа"

Още три медала си осигуриха българските състезателки от 69-ото издание на международния боксов турнир „Странджа“. От четирите боксьорки, които се качиха на ринга в столичната зала „София“ днес, три се класираха за полуфиналите и си гарантираха най-малко бронз. При най-леките в кат. до 48 кг Севда Асенова победи италианката Роберта Боната с..

публикувано на 22.02.18 в 17:17