"Ювентус" разгроми градския съперник в Италия, Пауло Дибала с два гола

"Ювентус"-"Торино"

Пауло Дибала вкара два гола и вече има десет в първите шест мача от новия сезон в италианското футболно първенство, а "Ювентус" разгроми с 4:0 градския съперник "Торино" и остана с перфектен баланс. Шампионите са равни по точки с отбора на "Наполи", който също е 6 от 6 след трудния успех с 3:2 над СПАЛ.

"Ювентус" не беше затруднен от "Торино" и подсигури успеха си още през първото полувреме. Дибала изведе домакините напред в резултата в 16-та минута след пас на Миралем Пянич, който покачи на 2:0 в 40-та след прекрасен фалцов удар от границата на наказателното поле. Между тези два гола пък Даниеле Басели беше изгонен с втори жълт картон.

Алекс Сандро вкара третия гол след центриране на Пянич от корнер в 57-та минута, а Дибала оформи крайния резултат в добавеното време, когато беше изведен зад отбраната от Гонсало Игуаин.

Загубата остави "Торино" на шесто място при точка изоставане от "Милан" и "Рома".