Френски национал се жени за Памела Андерсън

Памела често се появява на футболни мачове, откакто е с Рами

Памела Андерсън се е съгласила да сключи брак с френския национал Адил Рами, съобщи USA Today.

51-годишният бивш модел на Плейбой изгледа полуфинала на Световното първенство между Франция и Белгия (1:0) в Санкт Петербург, а по-наблюдателни забелязаха годежен пръстен на безименния пръст на ръката на легендарната актриса от сериала "Спасители на плажа".

Памела се запознава с Адил на кинофестивала в Кан през 2017 година и оттогава двамата са неразделни. Неостаряващият секссимвол живее с футболиста в неговия дом в Марсилия, където той играе за местния „Олимпик“.

Централният защитник Рами е на 32 години и все още не е записал нито една минута за „петлите“ на Световното първенство, но може да го направи в неделя на финала срещу Хърватия..

Николай Учиков бележи поредната точка за България.

България запази шансовете си за класиране във финалите на Световното по волейбол

Мъжкият ни национален отбор по волейбол запази шансовете си за класиране във финалната фаза на Световното първенство, след като се наложи над Иран с 3:0 гейма. В първия си мач от втората фаза в „Арена Армеец“ момчетата на Пламен Константинов записаха успех 25:19, 28:26, 26:24 точки в отделните части. Българите спечелиха първата част с..

публикувано на 21.09.18 в 22:41

„Левски“ с победа над „Витоша“

Отборът на „Левски“ победи с 4:1 „Витоша“ (Бистрица) на стадион "Георги Аспарухов" в мач от 9-ия кръг на Първа лига. Така играчите на Славиша Стоянович се върнаха на върха в класирането с актив от 22 точки. 26-кратните шампиони изиграха силен двубой, като само добрите намеси на Християн Василев спасиха гостите от още по-голяма загуба. Давид..

публикувано на 21.09.18 в 22:32

Григор Димитров спечели първа победа за Европа в Чикаго

Григор Димитров донесе първата точка за отбора на Европа срещу Останалия свят в демонстративния тенис турнир „Лейвър къп“ в Чикаго. Българинът победи американеца Франсис Тиафо с 6:1, 6:4 в откриващия двубой на състезанието. Той продължи 67 минути. Григор започна мача перфектно и спечели сервис гейма си само за 70 секунди, като наниза и..

публикувано на 21.09.18 в 22:30

Равенство за „Етър“ и „Берое“

Късен гол на полузащитника на „Берое“ Борсислав Цонев лиши тима на „Етър“ от трета поредна победа в Първа лига. Двата отбора завършиха наравно 1:1 на стадион "Ивайло" в старата столица в първи мач от деветия кръг на футболното първенство на България. Първото попадение в мача бе реализирано от албанеца Флорент Боджадж в 18-ата минута,..

публикувано на 21.09.18 в 21:57
Меси и Суарес ще си спестят полета до Маями.

Испанската федерация реши: Двубой в САЩ няма да има

Испанската футболна федерация отхвърли искането на Испанската футболна лига шампионатният мач между "Жирона" и "Барселона" да се играе на територията на САЩ, предаде Ройтерс. Срещата трябваше да се състои на 26 януари в Маями и щеше да бъде първата в историята на Ла Лига, която да се състои извън пределите на страната. Според правилника на ФИФА, за да..

публикувано на 21.09.18 в 17:22
Джошуа е доста по-тежък от Поветкин.

Джошуа по-тежък с 11 кг от Поветкин

Британският боксьор Антъни Джошуа се оказа с 11,1 килорама по-тежък от руския си съперник Александър Поветкин преди мача между двамата за световната титла в тежка категория. Това показа традиционният кантар в деня преди сблъсъка, който ще се състои на "Уембли" в съботната вечер. 28-годишният британец тежи 111,8 килограма, докато 39-годишният му опонент..

публикувано на 21.09.18 в 17:15
Диего Далот (вляво) получи почивка от Жозе Моуриньо.

Моуриньо не може да разчита на петима за мача с "Уулвърхемптън"

Мениджърът на "Манчестър Юнайтед" Жозе Моуриньо обяви, че няма да може да разчита на петима свои играчи в утрешното домакинство на "Уулвърхемптън" от шестия кръг на Висшата лига. Бранителят Диого Далот, който дебютира за клуба в сряда при успеха с 3:0 над "Йънг Бойс", ще получи почивка, тъй като това бе първи официален мач за него след дълго..

публикувано на 21.09.18 в 16:56