"Славия" изравни на "Дунав" в края на двубоя

"Дунав" и "Славия" не успяха да се победят на тежкия терен на Градския стадион в Русе и завършиха 1:1 в мач от 18-ия кръг на Първа лига.

През първата част двата отбора не създадоха много положения пред двете врати. В 42-ата минута, отборът домакит поведе в резултата. Светослав Ковачев напредна и центрира отлично в наказателното поле, като Ахмед Ахмедов се справи със Станисавлевич и прати топката в мрежата на Стериакис с удар отблизо.

В началото на второто полувреме "Славия" създаде опасно положение. В 56-ата минута Галин Иванов свали с глава топката към Чунчуков, който стреля от границата на вратарското поле, но топката мина покрай десния страничен стълб на Антонов.
В 86-ата минута Галин Иванов се озова на добра позиция и стреля, но вратарят спаси.

В първата минута от продължението "белите" изравниха резултата. След корнер топката попадна в Узунов, който стреля силно от въздуха и я прати в мрежата на русенския тим, оформяйки крайния резултат.

"Славия" остава на 10-ото място с 21 точки. "Дунав" е на 12-ата позиция с актив от 15 точки.