author: Фани Богданова кор. на БНР в Холандия

Историческо представяне на Сузане Шултинг на световното по шорттрек

Сузане Шултинг спечели всичко възможно по време на Световното първенство по шорттрек, което се проведе през изминалия уикенд в град Дордрехт, Нидерландия.  В надпреварата при жените Шултинг застана точно 12 пъти на старт и точно 12 пъти пресече финалната..

08.03.21 15:16 | Спорт
Кйелд Наус

Кйелд Наус за цената на успеха

По време на Европейското първенство по бързо пързаляне с кънки „олраунд§спринт” в Колалбо, Италия, Кйелд Наус, който бе определен за най-добрия спортист на Холандия за 2018 година, даде интервю за БНР. - Вие сте спортист на 2018 година в..

18.01.19 11:20 | Спорт

Григор Димитров пред БНР: Надявам се един ден да спечеля турнира в Ротердам

Григор Димитров заяви пред БНР (виж по-долу) преди днешния старт на силния тенис турнир в Ротердам с награден от почти 2 млн. евро, че физически се чувства по-добре и се надява един ден да спечели този турнир  Очаква се българинът да излезе на..

12.02.18 13:55 | Спорт

Свен Крамер чака шампанско от Юсеин Болт след трета олимпийска титла на 5000 метра

Цяла Холандия е в екстаз след успешното начало на олимпийските игри за страната на лалетата. След 4-те медала от събота вчера Свен Крамер спечели за трети път в своята кариера олимпийската титла в бързото пързаляне с кънки на дълга писта на 5 км. Направи..

12.02.18 11:42 | Спорт
Всички новини: днес | вчера