Спорт

"Базел", "Бенфика", Фенербахче" и "Челси" са полуфиналистите в турнира Лига Европа

Отборите на " Базел ", " Бенфика ", " Фенербахче " и " Челси " се класираха за полуфиналите във втория по сила европейски клубен турнир по футбол. "Базел" отстрани "Тотнъм", а срещата-реванш..

публикувано на 12.04.13 в 07:44

Видин е домакин на международно състезание по колоездене

ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/2013/Sport/12.04.2013 KOLOEZDENE.mp3 В събота и неделя Видин ще е домакин на Международно състезание по колоездене за юноши старша възраст под мотото "Балкани без граници". В състезанието ще участват колоездачи..

публикувано на 12.04.13 в 06:44

ЦСКА и "Лудогорец" не успяха да се излъжат

ftp://files.bnr.bg/Horizont/Sport/13.04.Radukanov.mp3 ftp://files.bnr.bg/Horizont/Sport/13.04.Petev.mp3 ЦСКА и "Лудогорец" завършиха при нулево равенство в дербито на 21-я кръг на "А" група. Ремито запази статуквото на върха, като..

публикувано на 11.04.13 в 19:05

Милка Манева е сребърна медалистка на Европейското първенство в Тирана

Милка Манева спечели сребърен медал в категория до 63 килограма на Европейското първенство по вдигане на тежести , което се провежда в Тирана (Албания). Българката постигна двубой от 217 килограма (96 килограма - изхвърляне и 121 килограма - изтласкване) и..

публикувано на 11.04.13 в 18:57

ЦСКА и "Лудогорец" не се победиха

ЦСКА и "Лудогорец" завършиха при нулево равенство в последния двубой от 21-я кръг на "А" група. На стадион "Българска армия" в столицата най-чистите положения за шампионите бяха в последните 10 минути на срещата. В 84-та минута..

публикувано на 11.04.13 в 17:56

ЦСКА - Лудогорец 0:0 на почивката

ЦСКА и Лудогорец не успяха да си отбележат гол в първите 45 минути от дербито между двата тима. Последният двубой от 21-я кръг в "А" група се играе на стадиона "Българска армия" в столицата. В 8-та минута започналият като титуляр срещата..

публикувано на 11.04.13 в 16:42

Второ място за ГПЧЕ "Йордан Радичков" Видин на зоната по тенис на маса

Девойките на ГПЧЕ "Йордан Радичков"  Видин останаха втори на зоната от ученическите игри по тенис на маса за 8-10 клас, проведена в град Монтана . Отново спортен шанс не достигна на нашите момичета, които в решителния сблъсък с тима на СОУ..

публикувано на 11.04.13 в 14:54

Тихомир Грозданов на полуфинал за "Сарженор Къп"

Шампионът от последните две години Тихомир Грозданов се класира за полуфиналите в деветото издание на турнира по тенис "Сарженор Къп" на червените кортове на ТК "Левски" в София с награден фонд 2 500 лева. Националът на България за купа..

публикувано на 11.04.13 в 14:42

Никола Попов ще свири мача „Лудогорец”- „Локомотив” Пловдив

От Съдийската комисия на БФС определиха и нарядите за следващия кръг в „А“ и „Б“ група. Никола Попов ще свири двубоя на „Лудогорец“ с „Локомотив“ Пловдив. Срещата е в понеделник от 18 часа на стадиона в Разград. Стефан Апостолов ще е главен рефер на срещата..

публикувано на 11.04.13 в 13:31

Ивайло Петев преди дербито с ЦСКА

ftp://87.246.38.171/11.04.2013petev-sport.mp3 В 19,00 часа на стадион „Българска армия” в столицата започва дербито на кръга в „А” група между отборите на ЦСКА и „Лудогорец“. Преди тази среща разградчани са на върха в класирането с точка пред „Левски“ и на 6..

публикувано на 11.04.13 в 13:29

Пичони уволнен заради подстрекание на играчите към бунт

Заповедта за повторното уволнение на наставника Енрико Пичони е публикувана на интернет сайта на футболния клуб „Шумен 2010”. Мотивът, описан в заповедта, е „подстрекания на футболисти към проява на бунт и несериозно отношение към тренировъчния процес”. В..

публикувано на 11.04.13 в 13:26

Привържениците на "Левски" настояват отборът да доиграе сезона с юношите

Обединени привърженици на "Левски" изпратиха декларация към футболисти, треньори и ръководство на клуба, в която осъждат последните слаби игри на тима и настояват за основни промени. Феновете искат настоящите играчи да бъдат освободени, а..

публикувано на 11.04.13 в 13:20

„Дунав” готови за полуфинала с „Монтана”

Отборът на „Дунав 8806” е готов за първия полуфинален сблъсък срещу „Монтана” в неделя. Това заяви наставникът на баскетболистките Георги Божков. Той допълни, че Аманда Джонсън вече е възстановена от контузията и тренира с тима, а други здравословни проблеми..

публикувано на 11.04.13 в 12:38

Стойчо Стоев: "Нападението е това, което куца на отбора на "Монтана"

ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/2013/Sport/11.04 4erno more montana reportaj - lubo.mp3 "Монтана" падна с 1:2 при гостуването си на "Черно море" /Варна/ в мач от 21-ия кръг. Загубата утежни още повече положението на монтанци в..

публикувано на 11.04.13 в 12:30

"Барселона" се измъкна срещу ПСЖ

"Барселона" стигна до равенство 1:1 срещу "Пари Сен Жермен" като домакин и се класира за полуфиналите на Шампионската лига по футбол с общ резултат 3:3, Въпреки че бяха определяни като категорични фаворити за лесен успех, каталунците..

публикувано на 11.04.13 в 11:36

публикувано на 11.04.13 в 11:34

"Байерн" Мюнхен с нова победа срещу "Ювентус"

"Байерн" Мюнхен срещна известни затруднения в началото на мача, но успя да наложи своя стил на игра и да победи "Ювентус" с 2:0 в мач от четвъртфиналите на Шампионската лига по футбол. С общ резултат 4:0 "Байерн" се класира за..

публикувано на 11.04.13 в 11:23

Националният отбор на България слезе с пет места в ранглистата на ФИФА

Българският национален отбор по футбол се смъкна с пет места в Световната ранглиста на ФИФА, въпреки положителните резултати в мартенските квалификации. Както е известно, лъвовете разбиха Малта с 6:0, а четири дни по-късно завършиха 1:1 като гости на..

публикувано на 11.04.13 в 11:10

Изненади след 21 кръг в четвърта монтанска футболна дивизия

ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/2013/Sport/11.04 4-ta montansa fut-divisia- 21 krug.mp3 "Шурданица" Георги Дамяново поднесе една от изненадите на 21-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. У дома дамяновчани биха с 3:1 "Левски..

публикувано на 11.04.13 в 08:00

"Ботев" развали празник на "смърфове"

"Ботев" направи решителна крачка към оцеляването си в "А" футболна група, след като победи с минималното 1:0 "Локомотив" насред Пловдив в историческия мач, с който "смърфовете" трябваше да открият изкуственото..

публикувано на 11.04.13 в 07:22