„Славия“ спечели с 3:1 срещу „Царско село“

„Славия“ победи „Царско село“ в контрола

„Славия“ спечели с 3:1 у дома срещу втородивизионния „Царско село“ в контролна футболна среща. Гол на Иван Минчев даде аванс за "белите" след 20 минути игра, но в 29-ата минута Кацаров от гостите изравни. Пет минути преди края на първата част..

публикувано на 25.03.17 в 18:05
Александра Жекова

Александра Жекова завърши сезона с пето място

Александра Жекова завърши сезона за Световната купа по сноуборд с пето място в дисциплината сноубордкрос, в швейцарския зимен център Вейзона. Победителка в състезанието стана 21-годишната французойка Шарлот Банк, а челната тройка допълниха..

публикувано на 25.03.17 в 17:59

Даниел Асенов с нова победа

Само 3 дни, след като прибави трета европейска титла в кариерата си, Даниел Асенов записа успешен дебют на полупрофесионалния ринг. В среща от Световните боксови серии (WSB) на AIBA, играна снощи в Тулуза (Франция), 19-годишният българин не остави..

публикувано на 25.03.17 в 15:20
Иван Абаджиев

Почина Иван Абаджиев

На 85 години почина най-великият треньор по вдигане на тежести в света Иван Абаджиев. Той бе на лечение в Германия, където от години жевее дъщеря му - известната цигуларка Ангелина Абаджиева. Починал е в болницата след като няколко дни е бил в кома. Под..

публикувано на 25.03.17 в 08:53

Симеон Славчев: Контузените играчи ще ни липсват

Националът на България Симеон Славчев коментира ситуацията около състава на „лъвовете” преди световната квалификация с Холандия. Двата тима ще спорят един срещу друг утре, 25 март, на стадион „Васил Левски” от 21.45 часа. Срещата ще бъде..

публикувано на 24.03.17 в 18:53

Петър Хубчев: Няма да издържим на глуха защита срещу Холандия

България няма да издържи 90 минути в глуха защита срещу Холандия и родните национали ще опитат да се надиграват с "лалетата", обяви селекционерът Петър Хубчев. Той добави, че контузиите на Владислав Стоянов, Георги Миланов и Светослав Дяков няма да променят..

публикувано на 24.03.17 в 18:47

Общо 9 медала за България от "Спешъл олимпикс 2017"

Атлетите на Спешъл Олимпикс България завоюваха от Световните зимни игри Австрия‘2017 общо 9 медала – 4 златни, 3 сребърни и 2 бронзови. „Пулсът на Света“ - мотото на игрите завладява хората със сгряващи сърцето моменти и срещи на място...

публикувано на 24.03.17 в 17:45

Изабелла Шиникова се класира за финала на двойки в Хамамет /Тунис/

Изабелла Шиникова се класира за финала на двойки на турнира по тенис на червени кортове в Хамамет (Тунис). Шиникова и Шантал Шкамлова (Словакия), поставени под номер 1, надделяха над четвъртите в схемата Шарлоте Рьомер (Еквадор) и Изабел Уолъс..

публикувано на 24.03.17 в 17:44
Джанлуиджи Буфон

Джанлуиджи Буфон тази вечер може да изиграе своя мач №1000

Легендарният страж на Италия и Ювентус Джанлуиджи Буфон очаква да изиграе своя мач №1000 в професионалната си кариера. Това най-вероятно ще се случи още тази вечер в световната квалификация между "Скуадра..

публикувано на 24.03.17 в 17:35

ЦСКА се върна на Панчарево с победа

ЦСКА победи с 2:0 срещу "Монтана" в приятелски мач, игран на базата в Панчарево. Домакините започнаха по-активно двубоя, като Симао и Педро пропуснаха да открият резултата в първите десет минути на мача. В 11-ата минута "червените" взеха аванс срещу..

публикувано на 24.03.17 в 16:29

Надпревара по ски и сноуборд на необработен терен тази събота на Витоша

Планината Витоша ще приеме надпреварата по спускане със ски и сноуборд на необработен терен „Витоша Х Lines” този уикенд. Десетките участници, които са от цялата страна, ще бъдат разделени в няколко категории и ще се пускат по обособени от организаторите..

публикувано на 24.03.17 в 15:53

Теодора Пенчева с покрит норматив за Игрите в Пьончан

Теодора Пенчева покри норматив за участие в дисциплината паралелен гигантски слалом на олимпийските игри в Пьончан през 2018. Състезателката ни събра точките, след като завърши пета в дисциплината по време на откритото първенството на Италия в..

публикувано на 24.03.17 в 15:45

Александра Жекова преодоля квалификациите във Вейзонас

Александра Жекова преодоля квалификациите в дисциплината сноубордкрос на Световната купа по сноуборд в швейцарския зимен център Вейзонас. Жекова си осигури място в утрешните четвъртфинали още след първото си спускане, в което даде седмо време от..

публикувано на 24.03.17 в 15:39
Александър Лазов

Александър Лазов загуби в Ираклион

Александър Лазов отпадна на четвъртфиналите на турнира по тенис в Ираклион (Гърция) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставеният под номер 5 Лазов претърпя поражение от втория в схемата Марек Яловиец (Чехия) с 0:6, 4:6 за 72 минути. Левичарят..

публикувано на 24.03.17 в 15:34
Мария Мицова

Мария Мицова се класира за втория кръг на турнира във Варшава

Мария Мицова се класира за втория кръг на международния турнир по бадминтон в полската столица Варшава с награден фонд 20 хиляди долара. Мицова стартира с успех над белгийката Лиане Тан с 21:16, 14:21, 21:13. Така за място на четвъртфиналите тя ще..

публикувано на 24.03.17 в 15:32

Титли на Веселин Цинзов и Нанси Окоро на Балканиадата по ски-бягане

Веселин Цинзов и Нанси Окоро спечелиха титлите на Балканското първенство по ски-бягане в Банско. Цинзов беше най-бърз на 10 километра класически стил за 28:32.1 минути. Той изпревари с 18.1 секунди хърватина Еди Дадич. На трето място с изоставане..

публикувано на 24.03.17 в 15:26

Мартин Миланов: Карането на кънки за Данчо Йовчев е елементарно, след като прави чудеса в гимнастиката

На 1 и 2 април у нас ще гостува уникалното ледено шоу „Кармен“ на големия Иля Авербух. На леда в „Арена Армеец“ публиката ще види най-големите фигуристи в света - олимпийски и световни първенци водени от двукратните ни световни шампиони Албена Денкова..

Димитър Кузманов

Димитър Кузманов приключи с турнира в Анталия

Димитър Кузманов отпадна на четвъртфиналите на турнира по тенис в Анталия с награден фонд 15 хиляди долара. Кузманов загуби с 1:6, 1:6 от поставения под номер 4 Иван Неделко (Русия) за 65 минути. 23-годишният пловдивчанин все пак в заработи 2..

публикувано на 24.03.17 в 15:23

Станимир Стоилов поиска лиценза на "Левски"

Станимир Стоилов поиска чрез Българския футболен съюз (БФС) дължимите от "Левски" 70 хиляди лева. Бившият треньор на "сините", който изведе отбора до четвъртфинал за купата на УЕФА и участие в групите на Шампионската лига, претендира за десет равни вноски..

публикувано на 24.03.17 в 15:08

Нападател на Холандия отпадна за мача в София

Нападателят Винсънт Янсен отпадна от състава на Холандия за гостуването на България в събота от 21.45 часа в София в среща от група "А" на световните квалификации по футбол. Янсен е болен от грип в последните няколко дни и не успя да се възстанови. Така..

публикувано на 24.03.17 в 13:45