Антоан Гризман

"Атлетико" Мадрид започна с реми сезона в Испания, Гризман изгонен

Новакът "Жирона" и "Атлетико" (Мадрид) завършиха 2:2 в първия си мач за новия сезон в испанската Примера дивисион. Кристиан Стуани (22, 25) бе дал сериозна преднина на домакините от Каталуния още през първата част. Те успяха да задържат аванса си до..

публикувано на 20.08.17 в 07:03

"Ювентус" и "Наполи" започнаха сезона с победи

Финалистът в Шампионската лига от миналия сезон "Ювентус" стартира защитата на титлата си в Италия с класическа домакинска победа над "Каляри" с 3:0 в среща от първия кръг на Серия „А”. Дебют в италианския елит с екипа на "бианконерите" направи..

публикувано на 20.08.17 в 06:57
Клаудио Раниери

"Сент Етиен" без загуба във Франция

Отборът на "Ница" победи у дома състава на "Гинган" с 2:0 в среща от третия кръг на френското футболно първенство и записа първа победа за сезона. Попаденията паднаха в края на първата и началото на втората част - Аласан Плеа (45) и Реми Валтер (47)...

публикувано на 20.08.17 в 06:52
Илиан Илиев

Илиан Илиев иска повече смелост във "Верея"

Старши-треньорът на "Верея" Илиан Илиев остана доволен след победата с 1:0 над "Локомотив" (Пловдив) в среща от шестия кръг на Първа футболна лига. Със сигурност не беше лесно. Аз трябва да съм изключително доволен от моите футболисти и от тяхното..

публикувано на 20.08.17 в 06:47
Воин Войнов

Воин Войнов пое вината за загубата от "Верея"

Старши-треньорът на "Локомотив" (Пловдив) Войн Войнов пое вината за загубата с 0:1 от "Верея" на "Трейс Арена" в Стара Загора в среща от шестия кръг на Първа футболна лига. Играхме слабо. Поемам вината, най-виновен е треньорът. Сбъркахме, не искам..

публикувано на 20.08.17 в 06:43

Стамен Белчев иска още от ЦСКА - София

Старши-треньорът на ЦСКА - София Стамен Белчев бе щастлив след убедителната домакинска победа с 6:1 над "Витоша" (Бистрица) в мач от шестия кръг на Първа футболна лига. Разбира се, доволен съм от победата - вкарахме шест гола, имахме и още..

публикувано на 20.08.17 в 06:40
Костадин Ангелов

Костадин Ангелов: Срам ме е от този мач

Старши-треньорът на "Витоша" (Бистрица) Костадин Ангелов бе крайно разочарован от представянето на неговия тим срещу ЦСКА - София след загубата с 1:6 на „Българска Армия” в среща от шестия кръг на Първа професионална футболна лига. Не само не съм..

публикувано на 20.08.17 в 06:36

Григор Димитров на финал в Синсинати

Григор Димитров победи изключително трудно американеца Джон Иснър със 7:6(4), 7:6(10) и се класира за финала на силния тенис турнир от сериите "Мастърс" в Синсинати (САЩ). Така българинът за първи път в кариерата си ще играе финал на турнир от..

публикувано на 19.08.17 в 23:38
Фернандо Каранга

ЦСКА - София разби "Витоша" Бистрица

Отборът на ЦСКА - София победи с разгромното 6:1 у дома "Витоша" (Бистрица) в среща от шестия кръг на Първа професионална футболна лига. "Червените" реализираха три попадения още преди почивката и рано решиха крайния изход от двубоя.   Още в петата минута..

публикувано на 19.08.17 в 23:11

"Верея" излъга "Локомотив" Пловдив с 1:0

Отборът на "Верея" постигна трета победа от началото на първенството в Първа професионална футболна лига, след като в мач от шестия кръг се наложи с 1:0 над "Локомотив" Пловдив. Единственото попадение в мача падна в 67-мата минута, когато точен бе Валери..

публикувано на 19.08.17 в 22:25
Валери Божинов

Валери Божинов се контузи

Валери Божинов е получил контузия в ахилеса и ще пропусне гостуването на "Лозана" срещу "Тюн" от 5-ия кръг на швейцарската Суперлига. "Лозана " търси първа победа през сезона в първенството, след като има едва една точка от първите си четири срещи...

публикувано на 19.08.17 в 19:38
Жозе Моуриньо

Жозе Моуриньо: Като истински убийци ме

Менидърът на английския футболен клуб "Манчестър Юнайтед" Жозе Моуриньо беше изключително доволен след успеха на тима с 4:0 като гост на "Суонзи" от втория кръг на Висшата лига. Специалистът не пропусна да похвали своите футболисти, като дори ги..

публикувано на 19.08.17 в 19:21
Георги Миланов

Георги Миланов с 8 минути за ЦСКА (Москва)

Българският национал Георги Миланов игра 8 минути при равенството 0:0 на ЦСКА (Москва) като гост на "Урал" в среща от 7-ия кръг на руската Премиер лига. Той се появи в игра на мястото на Головин, но не съумя да помогне на тима си да се поздрави с..

публикувано на 19.08.17 в 18:58
Страхил Попов

Страхил Попов с цял мач срещу шампиона на Турция

Националът Страхил Попов игра цял мач за "Касъмпаша" при равенството 2:2 с шампиона "Бешикташ" в мач от 2-ия кръг на турското футболно първенство. Германецът Маркус Ноймайер и египтянинът Трезеге вкараха головете за "Касъмпаша", а за шампионите точни бяха..

публикувано на 19.08.17 в 18:45
Пол Погба

"Манчестър Юнайтед" отново бие с 4:0

Отборът на "Манчестър Юнайтед" постигна втора поредна победа с 4:0, но този път като гост на "Суонси" в среща от втория кръг на Висшата лига на Англия. "Червените дяволи" стигнаха по-трудно до победата, отколкото показва резултата, тъй като първият гол..

публикувано на 19.08.17 в 18:38
Александър Лазов

Александър Лазов загуби финал в Швейцария

Българският тенисист Александър Лазов не успя да спечели турнира в Колон - Белрив (Швейцария) с награден фонд 15 хиляди долара. Във финала поставеният под номер 1 Лазов отстъпи с 2:6 и 0:6 пред втория в схемата Филип Хорански от Словакия. Срещата продължи..

публикувано на 19.08.17 в 18:28
Марсел Хиршер

Марсел Хиршер се завръща на пистата през декември

Марсел Хиршер ще се възстановява близо 4 месеца от контузия и ще се завърне на пистата през декември, съобщи австрийската агенция АПА. Австрийската звезда в алпийските ски счупи левия си глезен по време на тренировка вчера на глетчера Мьолталер. Това..

публикувано на 19.08.17 в 16:12
Обиколка на България

Обиколката на България стартира на трети септември

Колоездачната обиколка на България стартира на 3 септември в София. Тази година организаторите са заложили на нетрадиционна обиколка на България. Първите етапи ще обикалят северната част от България, а останалите ще бъдат в южната част от..

публикувано на 19.08.17 в 16:08
Левон Аронян

Левон Аронян спечели супертурнира в Сейнт Луис

Левон Аронян спечели супертурнира по ускорен шахмат и блиц в Сейнт Луис (САЩ) с награден фонд от 150 хиляди   долара. Арменецът победи кубинеца Лейниер Домингес в последната си партия и завърши първи в таблицата с 24,5 точки. За титлата Аронян ще..

публикувано на 19.08.17 в 16:05