СПОРТ

"Дунав" - "Ботев" 0:0

И вторият мач от 13-ия кръг на първенството в първата ни футболна лига завърши без голове: "Дунав" - "Ботев" 0:0. Русенци пропуснаха шансовете си за гол на два пъти - в 18-ата минута удар на Карагерен бе избит на голлинията от Йордан Минев, а в 57-ата..

публикувано на 20.10.17 в 21:49

"Пирин" - "Славия" 0:0

"Пирин" и "Славия" завършиха 0:0 в първия мач от 13-ия кръг на първенството в първата ни футболна лига. Домакините могат да съжаляват повече за пропусната победа, защото особено през първото полувреме имаха няколко възможности за отбелязване на гол, но..

публикувано на 20.10.17 в 20:46
Григор Димитров

Григор Димитров победи и Миша Зверев

Григор Димитров се класира за полуфиналите на тенис-турнира в Стокхолм след победа срещу гарманеца Миша Зверев с 6:3 и 6:4. По един пробив в двата сета бе достатъчен за нашия тенисист за крайния успех. Утре съперник на Димитров ще бъде Фабио Фонини..

публикувано на 20.10.17 в 20:37
Изабелла Шиникова

Шиникова е полуфиналистка в Тунис

Изабелла Шиникова се класира за полуфиналите на турнира по тенис в Хамамет (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставената под номер 1 в схемана наша тенисистка победи французойката Ясмин Мансури с 6:2 и 6:4 за  85 минути. Следващата съперничка на..

публикувано на 20.10.17 в 18:30

Катрин Велкова: Призът "Илиана Раева" е едно малко благодаря за всичко, което тя направи за мен

"Златните момичета" от ансамбъла по художествена гимнастика, който спечели 81 медала, отново ще се съберат. Този път за турнира на Златна купа “Локомотив” и Приз “Илиана Раева”, който ще се проведе събота и неделя в тренировъчната зала на “Арена Армеец”...

публикувано на 20.10.17 в 15:25
Сеп Блатер

Сеп Блатер ще присъства на Мондиал 2018

Сеп Блатер е приел поканата на руския президент Владимир Путин да присъства на мачовете от Мондиал 2018. Бившият шеф във ФИФА, заедно с бившия ръководител на УЕФА Пишел Платини, са сред очакваните гости в Русия, съобщи Дмитрий Песков, говорител на..

публикувано на 20.10.17 в 15:15
Стамен Белчев

Стамен Белчев: Трябва да направим така, че "Левски" да се съобразява с нас

Старши треньорът на ЦСКА-София Стамен Белчев говори за cska.bg преди вечното дерби. Мачът с "Левски" е утре (21 октомври) от 16:00 часа на Националния стадион "Васил Левски". Белчев очаква ЦСКА да покаже добра игра и футболистите да реализират..

публикувано на 20.10.17 в 15:12

Изабелла Шиникова се класира за полуфиналите на турнира в Хамамет (Тунис)

Изабелла Шиникова се класира за полуфиналите на турнира по тенис на червени кортове в Хамамет (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставената под номер 1 Шиникова надделя над французойката Ясмин Мансури с 6:2, 6:4 за 85 минути. 25-годишната..

публикувано на 20.10.17 в 14:17

Меси, Роналдо и Неймар финалисти за наградата "Футболист на годината" на ФИФА

Кристиано Роналдо от "Реал" (Мадрид), Лионел Меси от "Барселона" и Неймар от "Пари Сен Жермен" са тримата финалисти за наградата "Футболист на годината" на ФИФА. Роналдо, който спечели приза през миналата година, отново е фаворит, след като помогна..

публикувано на 20.10.17 в 14:14

ЦСКА-София без Енрике Рафаел срещу "Левски"

Полузащитникът Енрике Рафаел остана извън групата на ЦСКА за дербито с "Левски". Срещата е утре (21 октомври) от 16:00 часа на Националния стадион "Васил Левски". Бразилецът получи контузия в глезена при нулевото равенство с "Пирин" миналата..

публикувано на 20.10.17 в 13:45
Забраняват внасянето и на парфюми на мача „Левски“ и ЦСКА-София

Забраняват внасянето и на парфюми на мача „Левски“ - ЦСКА-София

Пресцентърът на МВР излезе с официално съобщение преди срещата от 13-ия кръг утре между „Левски“ и ЦСКА-София от 16.00 часа на Националния стадион „Васил Левски“. От ведомството напомнят на гражданите, които ще посетят мача, да спазват нормите на..

публикувано на 20.10.17 в 10:17

Григор Димитров: Срещу Зверев отново трябва да покажа най-добрата си игра

Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис в Стокхолм, след като победи поляка Йежи Янович със 7:5, 7:6. Следващият му съперник е 30-ият в света Миша Зверев (Германия). Срещата се очаква да започне в 16.00 часа. Григор..

публикувано на 20.10.17 в 09:50

"Лудогорец" спечели в Брага

Родният шампион "Лудогорец" продължава със солидното си представяне в груповата фаза на турнира Лига Европа. В третия си мач от група C разградчани постигнаха изключително ценна победа с 2:0 при гостуването си на португалския "Спортинг" (Брага)...

публикувано на 20.10.17 в 00:08

Григор Димитров тръгна с победа в Стокхолм

Най-добрият ни тенисист Григор Димитров започна със страхотна победа участието си на тенис турнира в Стокхолм. На осминафиналите поставеният под номер 1 в схемата българин се наложи със 7:5 и 7:6 (5) над поляка Йежи Янович в оспорван двубой..

публикувано на 19.10.17 в 22:27

"Марица" тръгна с победа в Шампионската лига

"Марица" (Пловдив) постигна победа в Шампионската лига по волейбол за жени. В първа среща от втория кръг в турнира българският шампион надигра с 3:1 (25:18, 25:20, 23:25, 25:21) у дома срещу ЛП "Сало". Двата отбора започнаха равностойно, а Марица направи..

публикувано на 19.10.17 в 21:53

Пореден тест за Лудогорец

Днес ,от 22,05 часа,на стадион „Ещадио Мунисипал” в Португалия ще се играе футболната среща от груповата фаза на турнира Лига Европа между отборите на „Брага” и „Лудогорец”-Разград. Главен съдия на мача е италианецът Давиде Маса.Другият мач във..

публикувано на 19.10.17 в 18:22
Любослав Пенев

Любо Пенев получил похвали от боса на "Валенсия"

Президентът на "Валенсия" Анил Мурти е извикал на разговор българския треньор Любослав Пенев и е изразил задоволството си от работата на българския специалист до момента. Пенев беше назначен през лятото начело на втория състав на клуба, който се състезава в..

публикувано на 19.10.17 в 17:48

Сестри Стоеви и Линда Зечири отпаднаха от турнира в Одензе

Габриела и Стефан Стоеви, както и Линда Зечири приключиха участието си в турнира по бадминтон от световните суперсерии "Премиър" в датския град Одензе с награден фонд 750 хиляди долара. Сестри Стоеви отпаднаха драматично във втория кръг в..

публикувано на 19.10.17 в 17:36

Изабелла Шиникова четвъртфиналистка в Хамамет

Изабелла Шиникова се класира за четвъртфиналите на тенис-турнира на червени кортове в Хамамет (Тунис)  с награден фонд 15 хиляди долара. Поставената под номер 1 Шиникова се наложи над италианката Франческа Булани с 6:3, 7:5 за 98 минути. 25-годишната..

публикувано на 19.10.17 в 16:51

Румен Петков: Ако вървим по този път, ще ликвидираме един проспериращ от 10 години спорт

Пилоти с мотоциклети "Балкан" ще мерят сили във финалния кръг на националния шампионат по мотокрос, който ще се проведе събота и неделя на мотополигона край Айтос. Над 100 състезатели от 4 държави са заявили участие в надпреварата. Пистата е..

публикувано на 19.10.17 в 16:21