Фенове нападнаха шведския национал Джими Дурмаз (№21) в социалните мрежи

Днес на Световното първенство

публикувано на 24.06.18 в 10:15

УЕФА промени датите на двубоите на „Левски“

УЕФА наложи промяна на датите за срещите на Левски от първи квалификационен кръг на Лига Европа. В официално писмо до клуба от централата информираха, че "сините" ще гостуват на „Вадуц“ (Лихтенщайн) на 11 юли вместо на 12-и, а реваншът е на 17-и..

публикувано на 21.06.18 в 12:00
Крис Фруум

Шампион в „Тур дьо Франс“ призовава за стачка, ако Крис Фруум участва

Петкратният победител в колоездачната Обиколка на Франция Бернар Ино призова състезателите да стачкуват, ако Крис Фруум бъде допуснат да участва в тазгодишното издание на „Тур дьо Франс“. Защитаващият титлата си британец Фруум в момента е..

публикувано на 21.06.18 в 11:45
Догодина може да няма рали

Перу обмисля да отмени рали „Дакар“

Перуанските правителствени ръководители не изключват възможността да се отмени рали „Дакар“, което би трябвало да се проведе изцяло на територията на Перу, поради финансови проблеми. Това съобщи премиерът Сесар Вилянуева. „Искаме да направим..

публикувано на 21.06.18 в 10:39

Футболната треска в "Световното по "Хоризонт"

И трите вчерашни мача от втория кръг на Световното първенство в Русия завършиха с идентичния резултат 1:0:.В първа група Уругвай надигра Саудитска Арабия след гол на Луис Суарес в стотния му мач за националния отбор. Успехът класира и Уругвай, и..

публикувано на 21.06.18 в 10:14

В четвъртък, 21 юни, ще се проведат три двубоя на 21-ото Световно първенство по футбол в Русия. Срещите са от групите „С“ и „D“. Програмата за 21 юни От 15:00 часа Дания – Австралия, група „С“ в Самара От 18:00 часа Франция –..

публикувано на 21.06.18 в 10:12
Саутгейт трябва да бъде по-умерен в празнуването на гол

Селекционерът на Англия получи лекарска забрана

Селекционерът на Англия Гарет Саутгейт е контузил рамото си по време на крос в базата на тима в Репино край Санкт Петербург. Той е получил лекарска забрана да се радва по типичния си емоционален начин след гол на неговия отбор. "Вече няма да..

публикувано на 21.06.18 в 10:01

Волейболистките започнаха с победа в Перу

Женският национален отбор на България започна по най-добрия начин участието си в турнира на претендентите за място във волейболната Лига на нациите в Перу. Избраничките на Иван Петков се наложиха над Австралия с 3:0 (25:11, 25:16, 25:15) в първия..

публикувано на 21.06.18 в 09:52
Феновете на Мексико докараха глоба на своя отбор

ФИФА глоби два отбора на Световното

ФИФА наложи първите санкции на два от отборите заради поведението на феновете им.  Световната футболна централа глоби с по 10 000 долара Мексико и Сърбия след мачовете от първия кръг на груповата фаза. Мексиканците са глобени заради хомофобски..

публикувано на 21.06.18 в 09:42

Странен гол на Коста носи успех на Испания

С късметлийски гол на Диего Коща след почивката Испания победи Иран с 1:0 във втората си среща на Мондиал 2018 и с първата си победа на Световното първенство събра 4 точки и се изравни с Португалия на върха във временното класиране в група "В". Азиатците..

публикувано на 20.06.18 в 23:14

Иван Иванов: Бразилия е фаворит за титлата, но аз съм за Португалия

Защитникът Иван Иванов заяви, че големият фаворит за титлата на Световното първенство е отборът на Бразилия. Футболист №1 на България за 2013 година призна, че симпатизира на Португалия заради Кристиано Роналдо. „Големият фаворит за титлата за мен е..

публикувано на 20.06.18 в 21:18

Роналдо: Най-важното бяха трите точки

Звездата на Португалия Кристиано Роналдо изрази радостта си от победата над Мароко с 1:0, след която европейските шампиони се доближиха до осминафиналите на Мондиал 2018. След като отбеляза хеттрик срещу..

публикувано на 20.06.18 в 21:02

Луис Суарес класира Уругвай и Русия за осминафиналите

Отборите на Уругвай и Русия се превърнаха в първите, които се класират за осминафиналите на Световното първенство по футбол, след като южноамериканците победиха Саудитска Арабия с 1:0 в Ростов на Дон. Вчера домакините от Русия победиха Египет с..

публикувано на 20.06.18 в 20:59

Бенатия недоволен от съдийството срещу Португалия

Защитникът Мароко Мехди Бенатия смята, че в мача срещу Португалия (0:1), съдиите са направили няколко грешки в полза на съперника. "Мисля, че съдията допусна няколко ключови грешки, за няколко минути можеше да отсъди на няколко пъти дузпа за нас. Поне..

публикувано на 20.06.18 в 20:57
Делио Роси

"Левски" бие, Роси не е доволен

Треньорът на "Левски" Делио Роси заяви, че отборът все още не е напълно окомплектован след победата над третодивизионния "Хебър" в Пазарджик с 4:0 в първата проверка на "сините" от лятната подготовка. "За мен тези контроли са само тренировки. В този..

публикувано на 20.06.18 в 20:53

"Лудогорец" стартира с победа в Австрия

"Лудогорец" победи "Вакер" (Инсбрук) с 2:1 (1:0) в първата си контролна среща на лагера в Австрия. Мениджърът Пауло Аутори пусна два състава през двете полувремена, а голмайсторът на разградчани Клаудиу Кешерю откри резултата в 11-ата минута с хубав удар по..

публикувано на 20.06.18 в 20:52

Ферннадо Сантош: Кристиано е като португалското вино

Старши треньорът на Португалия Фернандо Сантош не скри задоволството си от победата с 1:0 над Мароко, която изкачи Португалия поне временно на първото място в класирането в група "В". Победният гол падна още в четвъртата минута на мача, а негов автор стана..

публикувано на 20.06.18 в 19:00

Дешан: Гризман ще играе срещу Перу

Старши треньорът на националния отбор на Франция по футбол Дидие Дешан, заяви че Антоан Гризман ще играе срещу Перу във втория мач на тима от група "С" на Мондиал 2018 утре в Екатеринбург. Нападателят напусна вчерашната тренировка заради травма на глезена...

публикувано на 20.06.18 в 18:58

„Ботев“ (Пловдив) с готов стадион след две години

Община Пловдив и ръководството на "Ботев" - Пловдив подписаха анекс към договора за концесията на стадион "Христо Ботев", с който срока на строежа се удължи с две години. Това стана след решение на Общинския съвет, гласувано през месец май тази..

публикувано на 20.06.18 в 18:19

Плевен посреща първия кръг на Националната боксова лига за мъже

"Националната боксова лига е най-важният проект на федерацията през тази годината при мъжете, които нямат голямо първенство", заяви президентът на Българската федерация по бокс Красимир Инински. Във второто издание на Лигата ще участват 3..

публикувано на 20.06.18 в 17:56
Линдельоф (№3) е възстановен от вирусното заболяване

Линдельоф готов за мача срещу Германия

Титулярният централен защитник на шведския национален отбор по футбол Виктор Линдельоф е напълно възстановен и ще бъде на разположение за мача от втория кръг в група "F" на Мондиал 2018 срещу световния шампион Германия. Бранителят на „Манчестър..

публикувано на 20.06.18 в 17:17