Георги Дерменджиев

Георги Дерменджиев: През цялото време контролирахме играта

Старши треньорът на футболния "Лудогорец" Георги Дерменджиев бе доволен от успеха при гостуването на "ЦСКА-София" в среща от Първа лига. "Добър мач за нас. През цялото време контролирахме играта. Имахме поне още три ситуации за гол. Всички футболисти на..

публикувано на 23.07.17 в 08:19
Стамен Белчев

Стамен Белчев: Все още търсим своето лице на терена

Наставникът на футболния "ЦСКА-София" Стамен Белчев заяви след загубата на водения от него отбор срещу "Лудогорец" с 0:1 в мач от първенството, че футболистите му все още търсят своето лице на терена и тепърва ще подобряват играта си. "Вкараха ни гол след..

публикувано на 23.07.17 в 08:16
Войн Войнов

Две нови попълнения в групата на "Локомотив" (Пд) за мача срещу "Левски"

Старши треньорът на футболния "Локомотив" (Пд) Войн Войнов определи групата за днешния мач срещу "Левски" от втория кръг в Първа лига. В групата след изтърпяно наказание се завръща Парвизджон Умарбаев. В сметките на Войн Войнов влезнаха и новите попълнения..

публикувано на 23.07.17 в 07:58
национален отбор

Волейболистките ни победиха домакина Хърватия в мач от световното "Гран При"

Женският ни национален отбор по волейбол спечели категорично с 3:0 гейма срещу домакина Хърватия в среща от Световното "Гран При". Момичетата на селекционера Иван Сеферинов извоюваха победата за малко повече от час игра, в отделните геймове 25:18, 25:17,..

публикувано на 23.07.17 в 07:53
Валери Божинов

Валери Божинов дебютира с равенство в швейцарската "Суперлига"

Валери Божинов дебютира с равенство в швейцарската футболна "Суперлига" след домакинско 3:3 на своя отбор "Лозана" срещу "Санкт Гален". Българският нападател започна като титуляр за своя тим, който губеше с 1:3 в началото на второто полувреме. Два бързи..

публикувано на 23.07.17 в 07:51
Йордан Минев

Йордан Минев пропуска гостуването на "Ботев" срещу "Славия"

Защитникът Йордан Минев пропуска мача на футболния "Ботев" (Пловдив) със "Славия" в София в неделя от втория кръг на Първа лига, а участието в него на Омар Косоко е под въпрос. За това информираха от управата на "жълто-черния" клуб. Минев получи почивка..

публикувано на 23.07.17 в 07:49
Давид Ферер

Давид Ферер срещу Александър Долгополов във финала на турнира в Бостад

Двукратният шампион Давид Ферер (Испания) се класира за финала на тенис-турнира на червени кортове в Бостад (Швеция) с награден фонд 540310 евро. Поставеният под номер 8 Ферер победи своя сънародник и шести в схемата Фернандо Фердаско с 6:1, 6:7(3), 6:2. В..

публикувано на 23.07.17 в 07:46
Васко Младенов

Васко Младенов загуби финала на двойки в Истанбул

Васко Младенов загуби във финалната среща на двойки на тенис турнира в Истанбул (Турция), който е с награден фонд 25 000 долара. Младенов в тандем Александър Игошин от (Русия) загубиха с 2:6, 6:7(5) от поставените под номер 1 Сарп Агабигун (Турция) и Марат..

публикувано на 23.07.17 в 07:44

Грешка на вратаря Китанов донесе успеха на "Лудогорец" срещу "ЦСКА-София"

"ЦСКА-София" загуби у дома с 0:1 от "Лудогорец" в мач от втория кръг на  Първа професионална футболна лига. Груба грешка на вратаря Георги Китанов позволи на Върджил Мисиджан да реши мача в началото на второто полувреме. "Червените" завършиха мача с 10 души..

публикувано на 23.07.17 в 07:23
Първа лига

Резултати и класиране от втория кръг в Първа лига

Срещи от втория кръг на футболното ни първенство в Първа лига: "ЦСКА-София" (София) - "Лудогорец" (Разград) 0:1 голмайстор: 0:1 Върджил Мисиджан 49 "Пирин" (Благоевград) - "Септември" (София) 0:1 голмайстор: 0:1 Борис Галчев 67 в неделя: 18:45 ч: "Славия"..

публикувано на 22.07.17 в 22:53
Първа лига

Резултати от втория кръг в Първа футболна лига

Срещи от втория кръг на футболното ни първенство в Първа лига: "Пирин" (Благоевград) - "Септември" (София) 0:1 голмайстор: 0:1 Борис Галчев 67 в 21:00 ч: "ЦСКА-София" (София) - "Лудогорец" (Разград) - пряко по програма "Хоризонт" в неделя: 18:45 ч:..

публикувано на 22.07.17 в 21:40

"Септември" (София) изненада "Пирин" в Благоевград

Футболистите на "Септември" (София) изненадаха "Пирин" (Благоевград) като го победиха на собствения му стадион "Христо Ботев" с 1:0 в мач от втория кръг на Първа професионална лига. В герой за столичния състав се превърна Борис Галчев, който донесе победата..

публикувано на 22.07.17 в 21:34
Кристофър Фрум

Кристофър Фрум на практика спечели колоездачната обиколка на Франция

Британецът Кристофър Фрум практически си осигури спечелването на колоездачната обиколка на Франция за трета поредна година и за общо четвърти път след 2013, 2015 и 2016 година. Фрум даде трето време в днешния предпоследен 20-и етап по часовник - 22,5..

публикувано на 22.07.17 в 21:13
Самуил Донков

Самуил Донков завърши пети на 50 метра пистолет от европейското първенство в Баку

Самуил Донков завърши на петото място във финала на 50 метра пистолет (мъже) в първия ден на Европейското първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие в Баку (Азербайджан). Българинът стреля силно в квалификациите и влезе с втори резултат във финала..

публикувано на 22.07.17 в 18:48
Борис Йотов

Борис Йотов финалист на световното по гребане в Пловдив

Страната ни ще има участник във финал на световното първенство по гребане за мъже и жени до 23 години, което продължава в Пловдив. Борис Йотов направи отлична гонка в полуфиналите на мъжкия скиф, като се пребори за третото място, което му даде възможност да..

публикувано на 22.07.17 в 18:46

"Челси" разгроми "Арсенал" в контрола на Олимпийския стадион в Пекин

"Челси" победи "Арсенал" с 3:0 в контролна футболна среща, изиграна на Олимпийския стадион в Пекин. "Сините" имаха тотално надмощие през целия мач, като то бе видно особено ясно до почивката, когато паднаха две от попаденията, а друго бе отменено заради..

публикувано на 22.07.17 в 18:43

"Ливърпул" спечели Азиатската футболна купа на Висшата лига

"Ливърпул" спечели Азиатската футболна купа на Висшата лига, след като във финала на приятелския турнир в Китай победи с 2:1 "Лестър". Всичко най-интересно в срещата се случи през първите 45 минути, когато паднаха и трите гола в мача. Ислам Слимани даде..

публикувано на 22.07.17 в 18:38
Александрина Найденова

Александрина Найденова отпадна в полуфиналите на двойки на турнира в Гщаад

Александрина Найденова отпадна на полуфиналите на двойки от турнира по тенис в Гщаад (Швейцария) с награден фонд 250 хиляди долара. Българката и нейната партньорка Корнелия Листер (Швеция) отстъпиха пред водачките в схемата Кики Бертенс (Холандия) и Йохана..

публикувано на 22.07.17 в 18:36
Даниел Иванов-Аоияма

Нова победа за Даниел Иванов-Аоияма

Даниел Иванов-Аоияма продължи победната си серия на юлския турнир по сумо в Нагоя, след като се наложи над маегашира Такекадзе в схватка от предпоследния ден на надпреварата. По този начин той запази и шансове за купата, след като подобри баланса си..

публикувано на 22.07.17 в 12:24
Антъни Иванов

Българите на световното по плуване стартират утре

Българските плувци започват утре участието си на световното първенство по плувни спортове в Будапеща. Четирима състезатели ще представят страната, като най-големи надежди за престижно класиране се възлагат на Антъни Иванов. Състезателят на „Вихрен“,..

публикувано на 22.07.17 в 11:46