8 участника, 14 финала, 7 медала, множество лични постижения, трето място отборно и купа за момчетата възраст "Златна рибка" на международния турнир по плуване "Swimming Talent cup 2019"
На състоялия се на басейн „Диана“ в София международен турнир по плуване „Swimming Talent cup 2019“ плувците на КВС „Бургас„ се представиха повече от чудесно. Турнирът е от календара на БФПС.
В надпревара с над 450 плувци от 4 държави отборът на „Бургас“ завоюва 3 сребърни и 4 бронзови медала, както и трето място отборно и купа за момчетата възраст „Златна рибка“ .
4 медала бяха спечелени от Виктор Гинов (2011), а другите 3 от Александра Попова (2011). Много силно се представиха и останалите участници- Християн Димитров, Валери Спасов, Габриела Георгиева, Йоан Добрев, Ивон Спасова и Иван Кибаров, които подобриха личните си постижения. Състезателите на „Бургас“ извоюваха участие общо в 14 финала на турнира.
Марица (Пловдив) записа 15-та поредна победа във волейболното ни първенство за жени, след като обърна Дея спорт (Бургас) 3:2 гейма (19:25, 14:25, 25:14, 25:22, 15:6) като гост в отложен двубой от 12-ия кръг. Мачът се игра в зала "Бойчо Брънзов" в Бургас. Първият гейм започна доста равностойно и се стигна до 8:8, но домакините дръпнаха с 13:9 и след..
Черноморец победи Спартак(Пловдив) с 2:1. След този мач бургазлии водят в класирането на Трета лига-Югоизток с 8 точки пред днешния си съперник. Акулите вкараха първия гол в 19-та минута, след пряк свободен удар на Емануил Манев. Противникът изравни в 26-тата минута . Вторият гол падна второто порувреме, малко след началото му в 49-минута след..
Черноморец посреща Спартак (Пловдив). Срещата е дербито на Трета лига - Югоизток. Двубоят е от XXI кръг на първенството. Срещата на стадион "Иван Притъргов" започва в 14:00 ч. Преди изиграването на този мач, Черноморец е лидер в класирането с 58 точки. Днешният съперник на "акулите" пък е на втора позиция, с 5 точки по-малко. Билети за срещата..
Мачът от 21 кръг на Трета Лига, който трябваше да се изиграе в събота, между отборите на Созопол и Левски Карлово е отложен поради ниските температури и падналия обилен сняг в морския град. БФС ще назначи нова дата за футболната среща, посочват от клуба.
ФК „Черноморец“ спечели с 2:0 гостуването си на Секирово - Раковски. Срещата е 20 кръг на Трета лига - Югоизток. „Черноморец 1919“ е лидер в първенството. Първият гол беше реализиран от Станислав Маламов в 27-ата минута. Вторият падна в 42-ата, изпълнен от Димо Бакалов.
Шесткратният шампион на България по волейбол за мъже ВК „Нефтохимик 2010“ излиза днес в 19:00 ч. срещу градския съперник „Дея“ в морското дерби на Бургас. Срещата ще се играе в зала "Бойчо Брънзов" и е в рамките на 17-ия кръг на първенството на страната - Ефбет Суперволей. Първи съдия е Борислав Йорданов, на мрежата ще му помага Симеон Иванов...
Черноморец стартира днес пролетния дял от първенството на Трета лига-Югоизток. Акулите са лидери в класирането с пет точки преднина и убедителни игри през есента. Главният мениджър на клуба Ангел Стойков коментира предстоящите мачове, подготовката на отбора и селекцията. „Смятам, че се подготвихме..
Марица (Пловдив) записа 15-та поредна победа във волейболното ни първенство за жени, след като обърна Дея спорт (Бургас) 3:2 гейма (19:25, 14:25, 25:14,..