Ватеполистите от КВТ "Арена Бургас" с отлично представяне турнир във Варна

Отлично представяне на квалификационния турнир от Държавното първенство по водна топка за U13 във Варна записаха младите надежди от КВТ "Арена Бургас". Момчетата на треньорите Светозар Владков и Сергей Караджов добиха правото да спорят за медалите на..

публикувано на 20.04.21 в 11:47
архив

"Черноморец" би "Спартак", влезе в топ 4

"Черноморец" записа важна и убедителна победа над "Спартак" (Плевен) с 95:65 и заслужи мястото си в четворката след края на редовния сезон в НБЛ, пише topsport.bg .  "Акулите" завършихa редовния сезон с баланс от по 12 победи и загуби и си осигуриха..

публикувано на 18.04.21 в 08:39

Баскетболистите на "Черноморец" победиха "Черно море Тича" - Варна

Отборът на "Черноморец" остава с реални шансове да завърши в Топ 4 на редовния сезон в Националната баскетболна лига. Бургазлии спечелиха в зала "Бойчо Брънзов" морското дерби срещу "Черно море Тича" - Варна с 97:84. Най-резултатен за успеха беше Марвин..

публикувано на 16.04.21 в 14:26

Пролетно почистване на учебно-спортната водна база в Несебър

„Приятели на спорта – приятели на природата“ е съвместна инициатива на Плувен клуб „Бриз“ - Бургас и Националната спортна академия „Васил Левски“. Към нея се присъединяват Българска Асоциация Триатлон и Спортно училище „Юрий Гагарин“ – Бургас...

обновено на 16.04.21 в 13:34

"Черноморец 1919" победи с 6:1 "Розова долина"

Отборът на "Черноморец 1919" победи с 6:1  гостуващия тим на "Розова долина" - Казанлък. Мачът беше от първенството в Трета футболна лига - югоизток. Още до почивката те вкараха 4 попадения. Реализираха ги Валентин Иванов, Милен Танев и на два пъти..

публикувано на 15.04.21 в 12:19

Волейболен и баскетболен мач ще се играят днес в Бургас

Бургас ще бъде домакин днес, четвъртък на два изключително интригуващи мача  по волейбол и баскетбол при мъжете.  От 18:30 часа в зала "Младост" ще започне двубой №3 от финала на националната волейболна Суперлига. Съперници ще бъдат отборите на..

публикувано на 15.04.21 в 10:40

Два мача предстоят днес за "Нефтохимик" и "Черноморец"

Два мача предстоят днес за бургаските отбори "Нефтохимик 1962" и "Черноморец 1919", съответно във Втора и Трета лига, съобщават от Община Бургас. "Нефтохимик" приема на стадион "Лазур" тима на "Струмска слава"-Радомир. Началото е в 17:00..

публикувано на 14.04.21 в 09:20

Предстои учредяването на фондация "Спортен Бургас"

Предложение за учредяването на фондацията е на Йордан Георгиев, председател на комисията по спорт и младежки дейности в Общинския съвет. Мотивът за създаването ѝ е финансово подпомагане на спортни клубове, процедурата да бъде по-гъвкава и да е..

обновено на 13.04.21 в 14:39

Баскетболистите от "Черноморец" победиха "Ямбол"

Баскетболистите от "Черноморец" продължават победния си ход. Снощи те спечелиха двубоя с "Ямбол" в зала "Бойчо Брънзов". Игра се без публика и при стриктно спазване на изискванията на здравните власти, свързани с пандемията от КОВИД-19. Бургазлии се..

публикувано на 09.04.21 в 10:10

Баскетболният "Черноморец" влиза във важна поредица от 4 мача за 10 дни

4 мача в рамките на 10 дни ще изиграе баскетболният отбор на "Черноморец". Срещите са от редовния сезон в Националната лига. Сгъстената програма на бургазлии стартира от днес, четвъртък. "Черноморец" ще посрещне от 19.00 часа тази вечер в зала "Бойчо..

публикувано на 08.04.21 в 15:31