Шампион на Украйна в К1 идва за сблъсък с Богдан Шумаров

Зрелищен мач се очаква между европейския и световен шампион за аматьори в К1 Богдан Шумаров и Шампиона на Украйна Павел Малюк. Двамата ще се изправят един срещу друг на ринга в категория до 72,400 кг в предстоящата 43-та по ред професионална Гала вечер “MAX FIGHT”.

Шумаров, който е и европейски шампион при професионалистите, е известен с агресивния си стил на игра. Класният боец от Петрич обаче ще срещне не по-малко опитен съперник в лицето на 29-годишният украинец Павел Малюк, който е удостоен и с титлата „майстор на спорта“ в родината си.

Мачът ще е на 5 юли, в "Слънчев бряг".

Новините в развитие можете да следите и в нашата Facebook страница, както и в Twitter. Последвайте ни и в Instagram и YouTube за различния поглед на събитията от деня.

Английската и Френската са ученическите шампиони на Бургас по волейбол

Английската гимназия при юношите и Френската при девойките триумфираха на ученическия турнир по волейбол за купата на кмета на община Бургас. В момчешкия финал днес възпитаниците на Росица Гъчева надиграха с 3:0 гейма достойните си съперници от Немската езикова гимназия "Гьоте" пред повече от 500 съученици и преподаватели, дошли да подкрепят своите в..

публикувано на 24.02.20 в 17:01

"Черноморец" стартира с победа

Отборът на "Черноморец 1919" тръгна с победа пролетния дял от шампионата в трета югоизточна футболна група при дебюта на новия старши треньор Слави Костенски. Успехът с 2:0 дойде срещу гостуващия тим на "Сокол"-Марково. Головете за вдъхновения тим на домакините паднаха през първото полувреме. Точни бяха Милен Танев със страхотен изстрел от воле и..

публикувано на 24.02.20 в 09:47

Волейболният "Нефтохимик" е лидер в класирането

Волейболистите от "Нефтохимик 2010" надиграха  тима на "Марек Юнион Ивкони" насред Дупница с 3:2 гейма. Мачът беше от 17-ия кръг в националната суперлига. В отделните части 25:16, 17:25, 25:21, 18:25, 15:10 за бургазлии. Най резултатни с по 17 точки бяха Мирослав Градинаров и Денис Карягин. Капитанът Николай Николов завърши с 13 точки, а Георги Петров..

публикувано на 24.02.20 в 09:40

Приключи ремонтът на спортна зала "Асеновец" в Сливен

Ремонтът на спортна зала „Асеновец“ в Сливен е приключил и предстои докладът на строителния контрол, за да бъде въведен обектът е експлоатация. Това отчете кметът Стефан Радев във връзка с реновирането на спортната база в града. Зала „Асеновец“ не е ремонтирана от отварянето и през 1971 година. Кметът  Радев отчете също, че пред..

обновено на 23.02.20 в 09:37

Малките от Нефтохимик победиха Звезденбург

Отборът за деца, родени през 2006 г. на Нефтохимик записа победа над година по-големите си съперници от Звезденбург, в контролна среща. На терена в спортен център „Изгрев“ малките „шейхове“, водени от Милен Христов, се наложиха с 3:1. Те поведоха с 1:0 през първата част, след точно попадение на Ерик Михалев. След почивката, отново Ерик Михалев удвои..

публикувано на 22.02.20 в 16:02

"Черноморец 1919" играе днес срещу "Сокол" Марково

Ръководството на ФК "Черноморец 1919" обяви безплатен вход за мачовете от пролетния полусезон в югоизточна трета лига. Първият е днес  от 14.00 часа срещу "Сокол"-Марково и е от 18-ия кръг Срещите ще се играят на централния терен на стадион "Черноморец", който благодарение на усилията на клуба се намира в много добро състояние. На входа ще бъдат..

обновено на 22.02.20 в 09:53

Нефтохимик се наложи над Ямбол в контрола

Нефтохимик победи с 4:1 Ямбол в контролна среща,  която се игра  на стадиона в Несебър. Приятелският  двубой запълни почивката на „шейховете” от първенството, заради отказа на Поморие да продължи участието си  във Втора лига. Първата част на проверката завърши при резултат 1:0 за „шейховете”, след точно попадение на Ерик Почански. Той откри резултата от..

публикувано на 22.02.20 в 08:52