Волейболно морско дерби в Бургас

Снимка: Община Бургас

Волейболният "Нефтохимик" приема "Черно море" днес.

Морското дерби е от 18 ч., в зала „Младост“.

До 16-ия кръг на националната суперлига, бургазлии са водачи във временното класиране с 39 точки.

"Нефтохимик" загуби първия си мач за годината

„Нефтохимик“ загуби като домакин с 0:2 от Монтана. Срещата на „шейховете” с един от лидерите в първенството, бе първият мач от пролетния дял на Втора лига. В 32-та минута Тони Тасев, от пряк свободен удар, отбеляза първото попадение за гостите. В 84-та минута северозападният тим записа и второто си попадение чрез Атанас Илиев.

публикувано на 15.02.20 в 16:14

"Созопол" гостува на "Карнобат" днес

Последната контрола на „Созопол“ е днес, като гост на едноименния „Карнобат“. Мачът започва от 12 ч. на градския стадион. След серия от контроли, „небесносините“ се подготвят се тежък сезон, който започва с гостувания на „Свиленград“, „Розова долина“, „Миньор“ Раднево, „Димитровград“, „Марица“ Пловдив, „Левски“ Карлово, „Сокол“ Марково и..

публикувано на 15.02.20 в 09:04

„Нефтохимик“ посреща „Монтана“ днес

„Нефтохимик“ ще изиграе първия си официален мач за тази година. Бургазлии посрещат на стадиона в кв. „Лазур“ тима на „Монтана“. Двубоят започва в 12 ч. Наставникът на „Нефтохимик“ Диян Петков няма проблеми с наказани и контузени играчи и ще може да разчита на пълния потенциал на отбора.

публикувано на 15.02.20 в 08:58

Бургаски таекуондо клуб с медали от Държавното първенство

Рекорден брой медали на Държавното първенство за 2020 година спечелиха състезателите от бургаския таекуондо клуб "Форс 2004". Това съобщиха от Община Бургас.  Възпитаниците на треньора Бисер Христов се представиха блестящо и в трите дисциплини - Kyorugi, Poomsae и Hanmadang. 16-те представители на бургаския клуб завоюваха 3 златни, 3..

публикувано на 11.02.20 в 12:03

"Нефтохимик" стартира подготовката за двубоя с "Монтана"

Със занятие в спортен център „Изгрев” стартира подготовката на Нефтохимик за домакинството на Монтана. След неделната почивка, предшествана от победата над Несебър в последната контролна среща, а  днес в тренировката се включиха всички футболисти. След дългата зимна пауза, тази седмица ще стартира пролетният дял на Втора лига. В началния двубой от новия..

публикувано на 10.02.20 в 14:18

Футболен мач и концерт за празника на Бургаския затвор

Футболен мач между отборите на Затвора в Бургас и Регионалната дирекция „Охрана“ в морския град се проведе в зала  „Никола Станчев“ . Служителите на двете институции се срещнаха на този терен за втора поредна година. Поводът за това бе 81-та годишнина от официалното откриване на новата сграда на Затвора, на 11-ти февруари 1938 година. През 2019-та..

публикувано на 09.02.20 в 07:30

Наградиха състезател на бургаския карате клуб "Цанев"

Състезателят на бургаския карате клуб "Цанев", Шамил Хамматов грабна приз в категорията спорт на конкурса "Дете на годината". Целта на събитието е подкрепа и развитие на българските деца. Журито, което отличи победителите във всяка една от категориите, беше съставено от Йордан Йовчев, Мария Петрова, Стефания Колева, Кирил Кирилов, Кремена..

публикувано на 08.02.20 в 16:14