"Интер" и "Торино" си вкараха по три гола в Италия

Шест гола вкараха футболистите на "Интер" и "Торино" в  зрелищен мач от осмия кръг на италианското първенство. Двубоят завърши без победител - 3:3.

Още в петата минута вратарят Самир Ханданович фаулира в наказателното поле Алесио Черчи и получи директен червен картон.

Заменилият го Хуан Пабло Карисо спаси дузпата, бита от Черчи.

В 21-вата минута домакините поведоха чрез Александър Фарнеруд, който се разписа с удар отблизо.

Малко преди края на полувремето Фреди Гуарин изравни с ножичен удар.

Осем минути след началото на втората част Чиро Имобиле отново даде аванс в полза на "биковете".

В 55-ата минута Родриго Паласио пак изравни след грешка в защитата на Торино.

В 71-вата минута Паласио изведе гранда от Милано напред в резултата, но в последните секунди на двубоя Никола Беломо изравни за крайното 3:3.

"Интер" се намира на пето място в класирането с актив от 15 точки, докато "Торино" заема десетата позиция с пет точки по-малко.