от 00.00 часа

Ирландец с три автогола за 5 дни

Ирландският футболен национал Шейн Дъфи ще си спомня последните 5 дни с кошмари, защото вкара три гола във вратата на своя отбор "Блекбърн". При гостуването на "Кардиф" в третия кръг от първенството на английската втора дивизия – "Чемпиъншип", Дъфи си вкара два автогола и си изработи червен картон, а "Блекбърн" отстъпи с 1:2.

Защитникът отбеляза в собствената си врата в 14-ата и 20-ата минута, а в добавеното време на второто полувреме получи втори жълт картон и остави отбора си с човек по-малко. Поражението е трето от три мача за тима на мениджъра Оуен Койл и заема последното, 24-то място във второто ниво на английския футбол. В събота в среща от втория кръг с новака "Уигън" ирландецът си отбеляза още един автогол, а "Блекбърн" загуби с 0:3.

MüzikPsj:$e">  ʑНай-четени